3بند

1- حس می کنم سال نود و دو برای وبلاگستان یه سکوت رو اورده این رو از این بابت میگم بیشتر دوستان فقط یه پست بهارانه گذاشتن یا حتی همون رو هم نذاشتن و به نظر می رسه سرشون شلوغه.امیدوارم به خیر شلوغ باشه.

2- خود من هم تا دوشنبه مسافرت بودم  از ظهر سه شنبه دارم هی تایپ می کنم و سرچ می کنم تا برای درسهای این ترمم یه جزوه خوب تهیه کنم و بعد عید هم دست دانشجوهام بدم و راستش دارم این رو در این جزوه ها لحاظ می کنم که وقت این ترم کمه. برای یکی از  درسها  چهار فصل رو تهیه کردم  خسته شدم برای همین امروز یه درس دیگه رو شروع کردم. بگذریم درسهای خودم مونده و لایشون رو هم باز نکردم متاسفانه کتاب یکیشون رو هم ندارم و باید از گوگل بوک بخونم احتمالا بعد از تهیه این جزوه میرم رو درسهای خودم.

3- این عدد 3 رو چند بار نوشتم و پاک کردم اخرش یادم نیومد چی می خواستم بگم.

 

تک جمله: تو مسابقات خیر خواهانه مهم برد و باخت نیست مهم نیت عمله. همیشه به بردن و یا باختن تو زندگی فکر نکنید فکر کنید نیتتون خیر هست یا نه.

/ 14 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ند نیک

آخی درس. منم باید برم سراغش. اره این روزها وبلاگستان خوابه. بچه ها در مسافرت باقی موندند

سوگند

دنیای وبلاگهای فارسی هرسال عید اینجوریه تازه به نظر من امسال بیش از هرسال اپ می شد سالهای قبل اصلا هیچ کس هیچی نمی نوشت

الهه

سلام هرچند دیر اما سال جدیدتون مبارک من واقعا سرم شلوغ بود ما واسه سال جدید رفتیم خونه خودمون بخاطر همین اسباب کشی و همش مهمون و ... ایشالا همه خوشبخت و عاقبت بخیر بشن واسه ما هم دعا کنید

امیر

سلام . . . . . عید شما هم مبارک . به وبلاگ ما هم سری بزنید !

سروشا

سلام پرشکوه عزیز سال نو مبارک برایت دلی آرام و زمانه ای روبراه آرزو دارم ....[گل]

ایمان و فرشته

سلام سال نو مبارک همیشه شاد و سر بلند باشی این روزها من خیلی سرم شلوغه و امیدوارم که سال خوبی باشه امسال ,‌دارم کارم رو عوض میکنم امیدوارم به خیر بگذره

معلم روستا

سلام تک جمله آخر خیلی عالی بود.خیلی... درپناه حق

سامورايي

سكوت هم ميتونه قشنگ باشه من سكوت به موقع رو خيلي دوست دارم آرامش بخشه به جاي 3 سكوت ميكرديد 3- تك جمله قشنگ بود

افسانه

jتک جمله عالی بود