وزن

دیروز کیک زبرا پختم از این کیکهای راه راه. به قول من کیک گورخری. چند وقته تو رژیمم راستش از عید فطر تا 19 مرداد یعنی کمتر 24 روز دو کیلو افزایش وزن ناگهانی داشتم. سعی کردم یه نظمی تو غذا خوردنم بدم و از خوردن شیرینی و بستنی و به خصوص یخچال گردی پرهیز کنم. همین باعث شد از 19 مرداد تا امروز که 13 شهریور 2 کیلو اضافه وزن رو بر طرف کنم. حالا تصمیم گرفتم 2 کیلو دیگه هم اگه بتونم وزن کم کنم تا به حالت ایده الم در بیام. دیروز کمی نا پرهیزی کردم و از کیک گورخریم خوردم  و رژیم شکستم.  

خیلی چیزها مثل افزایش وزنه با یه چشم به هم زدنی رخ میدن ولی با یه عمر سعی می تونی تازه برگردونی به همون حالت قبلی که بهتر بود. گاهی حتی هیچوقت  بر نمیگرده با هر سعی که می کنیم. مواظب باشیم این اتفاقات نیفته سعی کنیم چیزی رو خراب نکنیم ساختن خیلی سخته و زمان و سعی فراوانی می خواد.

توضیح نوشت: یخچال گردی یه مریضیه که بین اقایون بیشتر معموله یعنی میرن سر یخچال و دنبال خوراکی ها خوشمزه برای خوردن می گردن. من هم این عادت بد رو دارم شدت و حدتش اینقدره که وقتی دانشجو بودم اون سالهای اخر که یخچال تو اتاق داشتیم میرفتم سر وقت یخچال توش دنبال خوراکی می گشتم اخه وقتی خودم چیزی نخریدم و می دونم تو یخچال بنابر قانون ماده و انرژی چیزی تولید نمیشه واقعا دنبال چی می گشتم. خدا همه بیماران یخجال گردی رو شفا عاجل عنایت فرما. 

پی نوشت: 

چند روز پیش یه اس ام اس با مزه رو خوندم خیلی خندیدم

 

آدم تو زندگیش .....!!!!!!!! 
همه چی رو راحت از دست میده
جز چربی دور شکم ....
خاک برسر خیلی وفاداره ....

 

/ 3 نظر / 54 بازدید
دخترک

من مرض یخچال گردی ندارم اما عوضش بعضی وقتا شدیدا شکمو میشم. نمیدونم چی میشه اما هر چی میخورم سیر نمیشم و هی ولع دارم! انقدری که در عرض دو سه روز 200-300 گرم اضافه میکنم. و بعدش که متوجه میشم آدم میشم :دی

روزبه

من که به شدت دارم لاغر میشم