نزدیک

فردا راهی سفرم تا بروم امتحان جامعم را بدهم قورباغه بزرگی که باید قورتش بدم. به احتمال قریب به یقیق می شود اخرین امتحانم. بگذریم که بی خیال می روم تا ببینم چه نتیجه می گیرم.

چند هفته ای هست که شخصیت یک مشاور را پیدا کرده ام از دانشجویانم که زنگ میزند و از مشکلات زندگیشان می گویند تا زنگهای همکلاسیهایم چه خانومها و چه اقایان تا من به انها دلگرمی بدهم برای امتحان. از این مشاوره دادنها از این دلگرم کردنها می ترسم می ترسم اخرش همه مشکلاتشان را به خودم جذب کنم می ترسم مشکل انها ار حل نکرده برای خودم مشکل بیافرینم. اینقدر این چند روز نزدیک به امتحان این زنگها زیاد شده که خانواده می گویند پاسخ زنگها را نده و همچنان پاسخگو هستم.

پی نوشت: دعا کنید اخرین امتحانم که سه روز طول می کشد را با موفقیت به سرانجام برسانم.

/ 16 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی

ایشالله که قبول میشی

محمود.م

حتما موفق خواهید شد.توکل به خدا

Sima friend of Ziba

Good luck![گل]

یک انسان

ایشالله با موفقیت بگذره. [لبخند]

الهه

برات از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنم انشائ ا... در آخرین امتحانت مثل همیشه پیروز بیرون میای دوست خوبم

بی سرزمین تر از باد

سلام. این چه امتحانیه که سه روز طول میکشه؟ [تعجب] یاد امتحانای تورلیدری خودم می افتم که چند روز خیر خودم مرخصی گرفتم که مثلا" بخونم.عین آمار فقط تلفن حرف زدم.[خنده] به هر حال آرزو می کنم که موید باشی در امتحانات و مشاورات

مونا

سلام جدد پرشکوه عزیز. انشاله دفعه بعد که در امتحان جامع شرکت میکنی موفق باشی. خواهرم هم مثل شما مدتها درگیر امتحان جامع بود. من خاطرات خوشی از اون ایام که خواهرم برای امتحان جامع میخوند ندارم. امیدوارم دفعه بعد که شرکت کردی خبر قبولیت رو بذاری. از بازدیدت از وبلاگ علی مرسی.

مهتاب

منم شنیدم که می گن به این مدل درددلها گوش ندید .. مثل سم هست که طرف داره به شما تزریق می کنه و روح شما رو می کشه. می گن هروقت کسی سر درددل رو باز کرد یه جوری قضیه رو منحرف کن چون این جور حرفا باید به مشاور گفته بشه ... مواظب خودت باش.

یک انسان

عجبااااا تو دانشگاه ما هم اردیبهشت ۴نفر گرایش ما امتحان داشتند هر ۴تا رو انداختند نمیدونم برای چی روی یه امتحان که بیشتر باید تشریفاتی برگزار میشد اینقدر گیر میدن، یا دوران خودشون رو از یاد بردن یا چون خودشون عذاب کشیدن میگن بقیه هم باید سختی ما رو درک کنند! ایشالله دفعه بعد با اقتدار از پسش بر میاین

احمدخانی

سلام سخت نه ! سنگ صبور دیگران می شوی و صبر می کنی ولی دلت بزرگ میشود و رشد می کنی موفق و کامروا باشید