یه نظر یه سوال

فکر می کنم ادم راحت می تونه دلی رو به دست بیاره این قدر ساده که گاهی با بودنش گاهی با لبخند زدنش گاهی با حرف زدنش حتی گاهی با سلام کردنش.

لازم نیست ادم کاسب کارانه با دوست داشتن برخورد کنه. فکر می کنم اگه ادمهای زیادی رو دوست نداشته باشیم نمی تونی دوست داشتنی باشیم. دوست داشتنی بودن به این معنا نیست که یه نفر فقط دوستت داشته باشه بلکه وجودت موجب شادی دلهای میشه که نبودت رو حس کنن. به نظرم دلهای که شادی دلهای دیگر رو درک نمی کنند سنگدل شدن. 

نظر شخصیم اینه ادمها به دوست داشته شدن بیشتر از دوست داشتن نیاز دارن اما برای اینکه دوست داشته بشن باید دوست بدارن. دوست داشتن خیلی راحته وقتی ادمها رو دوست داریم وقتی بذر محبت رو تو سینه ادمها می کاریم حتی اگه نخوایم درخت عشق سر میکشه بزرگ میشه. حتی گاهی تو شورزاره دل یه سنگدل باشه اما  این بذر دوست داشتن راه خودش رو بلده  وفتی که بی دریغ می کاریمش اونجا نه ولی یه جای دیگه سر بر می کشه و قد می کشه

پی نوشت: یه سوال اگه دو گزینه برای انتخاب همراه زندگیتون داشتید کدوم رو بر می گزیدید. کسی که دوستتون داره و شما دوستش ندارید یا کسی رو که دوستش دارید و دوستتون نداره.

/ 9 نظر / 3 بازدید
milad

سلام شما وبلاگ نویس محترم رو به مسابقه ای که تو وبلاگم به پا کردم دعوت میکنم. شرکت تو مسابقه محدودیتی نداره و خیلی هم راحته. یه جورایی سرگرمیه و تفریح. خوشحال میشم شرکت داشته باشید و امیدوارم جزء برنده های مسابقه باشین. از وبلاگ خوشتون اومد به جمع خوانندگان همیشگی بپیوندید و کامنت بذارید. از سیستم پسندیدن پست هام استفاده کنین.ببخشید که کامنتم مرتبط با پستی که گذاشتین نبود؛ ان شاالله دفعات بعدی بازدید.همین جا از حضور گرم و پرشورتون تشکر میکنم. *ممنون* ممنون

زویا

موافقم با نوشته هات :) در مورد سوال آخری. هیچ وقت فقط بر مبنای دوست داشتن تصمیم نمیگیرم. سایر شرایط رو هم لحاظ میکنم. اما در صورت شرایط مساوی، به نظر من هیچ کدوم از این دو تا به هم برتری ندارن. جفتشون خوب نیست

مهتاب

کسی که دوستم داره و دوستش ندارم... اینجوری خیالم راحت تره که زمان دارم تا دوستش داشته باشم. ولی اگر کسی رو انتخاب کنم که دوستم نداره هیچ تضمینی نیست که در اینده دوستم داشته باشه... گزینه دو یه جور خودخواهی توش هست.

آنیل

کسی که دوسم داره و دوسش ندارم حس اینکه شریک زندگیت دوستت نداشته باشه خیلی بده، فک میکنم آدم بی انگیزه میشه برای ادامه.

یک انسان

جواب من به سوال: هیچکدامه، چون حق احساس اولی رو برآورده نخواهم کرد و دومی حق احساس من رو برآورده نخواهد کرد، و هر کدوم از این حالتها پیش بیاد ظلمی به عشق اتفاق میفته.

یکی

کسی رو انتخاب میکنم که خیلی دوستم داره و من هم میتونم دوستش داشته باشم رفتن دنبال کسی که دوستش داریم اما دوستمون نداره وقت تلف کردن است که هیچ ،باعث از بین رفتن آرامشون که چیز خیلی مهمی تو زندگی است هم میشه

ندنیک

سلام نوشته بسیار زیبایی بود. جوابم هیچ کدامه. زندگی در هردو حالت بسیار سخته. یکی اش خودخواهیه دیگری فنا شدن

گلبرگ

سخته. خیلی سخت. اما خب در مورد اول گیر کردم و سعی کردم که خوبی هایی از طرف پیدا کنم ... همون ها رو دوست داشته باشم. بعد عجز و نیاز طرف مقابل نسبت به جلب محبت باعث میشه دل آدم رو بدست بیاره تا حدودی.

سامورايي

راستش ديگه خيلي وقته مسئله زندگيم نيست نظري ندارم