جایزه

دیروز وقتی رفتم سر کلاس متوجه شدم در دانشگاه به مناسبت روز استاد جشن گرفته اند دل توی دل دانشجویانم نبود که بروند جشن همش درباره جشن صحبت می کردند و می خواستند من راضی شوم بروند. چند نفری رفته بودند و شماره ای گرفته بودند برای  قرعه کشی. دلشان می خواست ببینند برنده شده اند یا نه؟

داشتم درس می دادم دیدم یکی از دانشجوهای دختر با موبایل صحبت می کند و اول با خودم گفتم حالش را بگیرم ولی دلم سوخت. گفتم: "نگران نباش فکر می کنم اینقدر خوش شانس نیستی که برنده شوی." خنده اش گرفت و قطع کرد چند لحظه بعد از کلاس خارج شد و یک ربع دیگر برگشت. گفت: "استاد دیدید من برنده شدم." لبخندی زدم و بعد گفت "استاد اسم شما رو هم صدا کردند نبودید."

جالبه جشن می گیرند به ادم جایزه هم در همون جشن میدن ولی ادم رو خبر نمی کنند.

/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سوگند

روزت مبارک استاد. برای من استادهای جوان ستودنی تر هستند. پس بیشتر روزت مبارک. اما من اطلاعاتم ناقص است .این روز استاد که ملی است و مربوط به ایران ؟ می خواهم بدانم باید به خواهرم تبریک بگم یا نه؟

tفيتزكارالدو

عجالتا نام دانشگاه تان را به پارادوكس تغيير بدين[نیشخند].... در ضمن روز استاد و كسب جايزه توامان برشما مبارك باد[گل]

سوگند

مرسی عزیزم روز معلم رو همیشه یادم هست چون روز هم پدرم و هم مادرم هست . اینقدر آن روزها برایم جالب بود که حد نداره.من و خواهرم تا عصر مشغول باز کردن کادوهای مامان و بابا بودیم . البته کادوهای مامان همیشه بیشتر بود. ببین فکر کنم وبلاگت بهانه ای میشه که هر دفعه من رو یک جای خوب پرواز میده . یک بار شمال دوست داشتنی ( ما هم شمالی هستیم) یک بار روز معلم و کادوهاش . برای یادآوری روزهای خوبم ازت ممنونم. بازم روزت مبارک. برای خواهرم هم آره حتما این کار رو می کنم لااقل اونم مثل من به روزهای قدیمی دوباره فکر میکنه. راستی لطف می کنی بگی کجا درس میدی و کدوم دانشگاه ؟

هرمـس

آورین آورین ! دورد دوست جووونم ما هم به شما جایزه می دیم ، فقط یک کمی یواش تر به بتاز به خدا وقت نمی شه هر روز بیام و بهت سر بزنم پرشکوه جاااااااانم . درس دارم والا ! عزت زیاد هم بامزه بود ! خوشحال هم هستم که اون دوست امتحانش موفقیت آمیز بوده ! راستی توی گودر با چه اسمی میشه فالوت کرد ؟ روز فردوسی هم مبارک ، دیگه فکر نکنم چیزی باقی مونده باشه !! هووووووووووووووووف ! خوش به حال شاگردات که استاد به این خوبی دارن . راستی ببخشید که من رسمی برات نمی نویسم وقتی می بینم بقیه می گن استاد یه کمی خجااااااااالت می کشم اخه ! امیدوارم که برداشتی روی بی ادبی من نباشه . فقط نمی خوام خیلی دور باشم از دوستای خوبی مثل تو . خلاصه ببخخخخخخخخخخخخشید . زیاد حرف زدم ! ;-)

فاطیما

عجیب اندر غریبا!![تعجب] از من میپرسید تیریپ قهر بردارید جایزه شون و قبول نکنید[نیشخند]

محمدرضا

اي خانوم چه فرقي ميكنه مهم اينه كه شمابرنده شديد[گل][گل][گل][گل]

سوگند

ای میلم رو می زام دوست دارم بدونم چی و کجا درس می دین . راستی حالا جایزتون رو گرفتین؟

داود

سلام همینکه جایزه دادند خودش خوبه! تبریک استاد گرامی![گل]

سامورایی

جایزه کرفتن کلا حال میده حتی اگر یه کارتون خالی باشه اصل حالش به بالا رفتن از سن برا گرفتن جایزه است