دانشگاه، مترو ،کتاب، بلیط

1- برای کاری باید می رفتم دانشگاه دوره کارشناسیم قدم زدن در دانشگاه و دانشکده ای که در آن درس خوانده ام که در آن خیلی خاطره دارم لذت بخش بود. چند تا عکس که گرفتم حراست آمد جلویم قد علم کرد که چه می گیری من گفتم از خاطراتم عکس می گیرم. نرم شد کوتاه آمد من هم کوتاه آمد و خاطراتم را گذاشتم برگشتم.

2- سوار متروم زن دستفروشی برای تبلیغ اجناسش جلو من ایستاد برای اینکه راحت تبلیغ کند وسایلش را به من سپرد مشتری گیر نیاورد و رفت. دستفروش بعدی دست بند می فروخت مشتری یافت زن کنار دستم از او دست بندی می خواست باز هم جعبه انگشترها و گوشواره ها را به من سپرد تا سر دست بند و گردنبندی به توافق برسند.

قصه دستفروشهای مترو قصه درناکی است قصه اقتصاد ضعیف. قصه ادمهای که هر کدامشان قصه ای هستند. قصه ای از یک درد اجتماع.

3- کتابهایمان را با پیک موتوری آورده اند دانشگاه قرار است هر کس پول کتابش را حساب کند و در مجموع همه پول پیک را. با حساب و کتاب چهار دانشجوی دکترا ریاضی یک هزاری باقی ماند که هیچ کس قبول نمی کرد صاحب ان است.

4- راستی کتابهای توی عکس به نظرتون اصله یا نه؟

5- دیروز بلیط گیرم نیامد ساعت دو ترمینال بودم ولی بلیط ساعت 6 را گرفتم بعد کلی چانه زنی با کمک راننده اتوبوس ساعت سه و نیم توانستم بلیطم را عوض کنم. راستی روزهای تعطیلات شمال چه خبره؟

 

/ 32 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Ye Dokhtar

راستی الان کدوم دانشگاه درس میخونید..؟

زهرای تلنگر

سلام باید کتاب رو دید ورق زد نظر داد اینجور نمیشه!! دستفروشها ! منم هرروز شاهد فعالیت این قشر هستم جالبه بعضیهاشون سودهای خوبی دارن از این دستفروشیها راستی منم مشتاقم بدونم کجایی دختر ؟کدوم دانشگاه فکر کنم مسیر مون یکی باشه واقعا منم برام شده مکافات که برای تعطیلات بخوای بری وطنت راستی تعطیلات شمال چه خبره؟؟؟؟

alireza

درسته... فعلا که این سیر واسه اینا بده... و هیچ بایدی در کار نیست...

زیبا

سلام خدیج جونم از جلدش تشخیص نمیدم اصل هست یا نه ولی فکر نکنم اصل باشه چون اگه بود نمیپرسیدی[گل]

زیبا

منظورم نباشه بود ن جاموند البته در دستور زبان سامورایی به نباشه باشه میگن[چشمک]

سامورايي

اي زيبا خانم ما از دست شما كجا فرار كنيم رفتم درخواست ويزاي آمريكا دادم به خدا [اوه] [نیشخند][چشمک][زبان] ا

سامورايي

عكس گرفتن توي دانشگاه يه مملكت امنيتي پليسي واقعا جرات ميخواد يه رفيق عكاس داشتم يه بار ديده بود كه يه كبوتر روي سيم خاردار نشسته تا خواست عكسشو بگيره گرفتنش سيم خارداره مال پايگاه بسيج بود تا اومد ثابت كنه عكاسه كلي دردسر كشيد راستش اين روزها من دلم براي كارمندا و كسايي كه با سيلي صورتشون رو سرخ نگه ميدارن بيشتر ميسوزه اينها درد و گرفتاري بيشتر دارند اخلاق دانشجويي ... لوطيهايي با مرام فرهنگي اون هزاري رو ميگم [لبخند] چيز اصل توي مملكت سراغ داريد؟ به غير از ساخت چين اصل و به غير از تقلبي اصل سوار اتوبوس ها كه ميشيد يه لباس زرهي كامل بپوشيد با كلاهخود و... مثل شواليه ها

زیبا

سلام جناب سامورایی(X) مبارکه[دست] چه جالب دوست من هم تازه رفته امریکا اگر مشکلی داشتید بهش بگید در هر زمینه ای وارده جز املا که در این زمینه هم دقیقا مثل شماست[لبخند]

زیبا

سلام خدیج جون خوبی؟ بله سیمارو میگم چطور نکنه توام از دست من عاصی شدی داری میری امریکا[چشمک]

دی دخت

واقعا کاش میشد میدیدیمتوووون من شبش کلی خوشحال بودم که قراره بیاید اما خب نشد ! :( ایشالا فرصتی دیگر و بهتر :)