عروسی

دیروز رفته بودم عروسی همکارم. بنده خدا خودش زحمت کشیده بود کارت اورده بوده خونه و من احساس وظیفه کردم که حتما عروسیش برم. راستش یه چیز عروسیش آزارم داد همه چیز عروسیش خوب سر جاش بود به جز یه چیزی اون هم اسمش شادیه. یه تالار خوب و تمیز و شیک بود ماشین عروس شاسی بلند لباس عروس بسیار قشنگ و عروس زیبا و آراسته و خوش خلق. اما وقتی وارد شدیم به جز یک اهنگ لایت ارام چیزی شنیده نمی شد و عروس تنها بر صدر مجلس نشانده شده بود. مراسم عروسی از مراسم ولیمه شادی کمتری رو در خودش جا داده بود. مجلس با اینکه زنانه بود ولی زنانی با چادرهای مجلسی گران قیمت در آن بسیار رویت می شدند. همه بر روی صندلیها نشسته بودن و سرگرم صحبت کردن ای کاش یک نفر را می آوردند جک تعریف می کرد یا یک راست همه را می بردند بر مجلس شام.

پی نوشت1: من ادم بزن و برقصی نیستم واقعیت اینه بلد نیستم. مجلسهای مختلط هم برایم همیشه سخت تر از مجلسهای جدا از همه زیرا لباسهای که دوست دارم بپوشم به گزینه های محدودی بسنده میشن چون مجبورم لباسهای پوشیده رو انتخاب کنم. خب با توجه به این به نظرم حذف رقص و دست و اهنگ از عروسی کار درستی نیست چون با حذف اینها باب غیبت باز میشه دو سه ساعت ادمها کنار هم بشین چی کار کنند. بعد اگه روز عروسی عروس و داماد کنار هم نباشند کی کنار دست هم بشینند.

پی نوشت2: خواهرم همکاری دارد که حوزه رفته همسرش هم روحانیست. جمله قشنگی گفته به همسرش گفته شما میگید جاز و موسیقی بده باشه بد ولی چی به جاش جایگزین معرفی میکنید تا جوان سمت اون بره سمت این نره.

/ 3 نظر / 115 بازدید
فولدر98

سلام دوست عزیز سایت فولدر 98 با ارائه ی خدمات آپلود عکس و قالب وبلاگ امادگی خدمات رسانی به شما را دارد ممنون میشم سر بزنی و از خدمات استفاده کنی folder98.ir

حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] سلام دوست گرامي. [گل] ضمن آرزوي بهترينها براي شما؛ [گل] اين پيام، کارت دعوتيست محضر شما عزيز. ## ‌خوشحال خواهم شد در کلبه خود در خدمت شما باشم. ## مطمئنا «مطالب متنوع وبلاگ»، پاسخگوي بسياري از سوالات ذهني شماست؛ همانند: @@ فرهنگ و آداب اسلامي رفتار با والدین(پدر و مادر) [گل] @@ هشت طلبکار هر روزه از انسان + فضیلت عظیم دانش آموختن برای خدا [گل] @@ جواب شعر: دلخوش از آنیم که حج می‌‌رویم *** غافل از آنیم که کج می‌‌رویم... [گل] @@ آقايان و خانمها اينگونه همسرداري کنند...(20راهکار زندگي شيرين) [گل] (صفحه دوم وبلاگ) [گل][گل] منتظر حضور و البته «نظرات ارزشمند» شما گرامي هستم.[گل][گل] توصيه ميکنم از باقي صفحات وبلاگ نيز ديدن کنيد. موفق و منصور باشيد. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]