ترم جدیدی شروع شد

ترم جدید نیز آغاز شد. در گذشته  از گذشت زمان افسوس می خوردم ولی الان به مرحله ای رسیدم که از گذشت هیچ زمانی افسوس نمی خورم حتی اگر بد جوری از دست داده باشم زیرا وقتی افسوس می خورم زمان جدیدی را از دست می دهم. خدا رو شکر ترم قبل ترم بدی نبود این ترم هم ترم پر ترافیکی برای من خواهد بود. بجز سه شنبه و شنبه را که برای خودم خالی گذاشتم. شنبه ها به کارهایم میرسم و سه شنبه ها به کلاسهای نقاشیم بقیه روزها در دانشگاه های مختلف کلاس دارم. این ترم با اینکه سرم شلوغ بوده ولی همه کارهایم نسیه بود و هنوز حق الزحمه کارهایم را نگرفته ام ولی خوشبختانه احتمالا قبل عید دریافت می کنم به نظر می رسد زمان مناسب برای خرج کردن پول به دستم میرسد.نیشخند

پی نوشت : در ادامه بحث قبل اگه چیز باقی مانده و گفته نشد دوستانی که در بحث شرکت کرده اند خوشحال میشم واگویا شود تا بحث به نتیجه برسد.

/ 4 نظر / 3 بازدید
زویا

ماشاااااااااااااااااااااااااااااااااااالله! پست پایینی چه خبر بوده! [نیشخند] انشالله حق الزحمه های قبلی تان را بدن :) مال مار و هم بدن! هَیییییی :)

هرمـس

منم اینکه هر روز هفته وقتم پر ِ پر هست کمی تا قسمتی خوشحالم. البته که به خیلی از بخشای زندگیم نمیرسم :( ولی حداقلش مغزم مجبور نیست فکرای دیگه رو به خودش راه بده. و این خیلی خوبه. اون بحث قبلی هم همین جریان واسه من پیش اومد. و واقعا اگه ده بار دیگه هم اون مرد بیاد من نمیتونم قبول کنم. اینکه یه زن احساسی رو ازهمون اول داشته باشه خیلی مهمه. حتی اگه اون مرد خیلی اصرار کنه

ندنیک

ترم ما که دوهفته است شروع شده

هرمـس

درس و مشق هم سرجاش هست. کلاسام رو هفته ای دو روز برداشتم کلا که سرکارم بهم گیر ندن. خوبه ..میگذره.. البته ترمای زوج درسا رو سبک برمیدارم یکم.