روز گذران

1- چند شبه اخر شب بازیها المپیک رو نگاه می کنم و لپتابم رو  میزارم جلوم و صفحه بازی المپیک در وزنه برداری توش باز میزارم.  تمام مدت حریفهای وزنه بردارهای ایرانی رو رصد می کنم. دیشب من و مریم از روی اعداد و ارقام بحث می کردیم وزنه بعدی محمدپور چقدر باشه بهتره. بعد خنده مون گرفت مثل این مربیها بحث می کنیم. جالبی مطلب در این که من وزنه زدن همه وزنه بردارها رو نگاه می کنم الا وقتی وزنه بردار ما میره رو صحنه من میرم تو اتاق خواب و دست به دعا بر می دارم که خدا کمکش کنه. دیشب خیلی مبارزه سخت بود یعنی همه با تمام توان اومده بودن کسی کم فروشی نکرد واقعا وزنه بردار ما بد شناسی اورد. امیدوارم بقیه وزنه بردارهای ایرانی در المپیک موفق باشند.

2- امروز که لاله نیومده بود من از کنج انزوا در اومدم و رفتم کنار دست مریم نشستم استاد می گفت لاله چرا نیومده می خواستم تو بشینی کنارش اذیتش کنم. من هم گفتم استاد کار داشت انشاا... سه شنبه میاد جبران می کنید.

3- هنوز صندلی داغ ادامه داره و می تونید تو پست قبلی سئوالاتتون رو بپرسید.

پی نوشت: 

دلتنگی های آدمی را باد ترانه ای می خواند
رؤیاهایش را آسمان پر ستاره نادیده می گیرد
و هر دانه ی برفی به اشکی نریخته می ماند
سکوت سرشار از سخنان ناگفته است
از حرکات ناکرده
اعتراف به عشق های نهان
و شگفتی های بر زبان نیامده
در این سکوت حقیقت ما نهفته است
حقیقت تو و من

احمد شاملو

/ 10 نظر / 3 بازدید
link69

اگر وبلاگ شما بازدید بالای 500 داره با لینک باکس69 می تونید بازدید اون را چندین برابر کنید(حتما امتحان کن) لینک باکس 69 چیست link69.ir شاید تا بحال در سایتها و یا وبلاگها دیده باشید که یک باکس درون سایت قرار داده شده که درون آن مطالبی وجود دارد که به صورت لینک می باشند لینک باکس69 با قرار دادن لینک باکس سایت درون سایتها و وبلاگهای پربازدید این امکان را به شما خواهد داد که مطالب شما مورد بازدید بسیاری از بازدیدکنندگان اینترنت قرار گیرد برای شروع کار باید چکار کرد؟ اگر سایت و یا وبلاگ شما جزو سایتهای با بازدید حداقل 500 نفر در روز می باشد به قسمت دریافت لینک باکس مراجعه نمائید و با دریافت کد و قرار دادن آن درون سایت و یا وبلاگ خود شروع به ارسال لینکهای برتر خود برای ما نمائید. لینکهای شما پس از تائید در لینک باکس تمامی سایتهای طرف قرارداد لینک باکس 69 قرار خواهد گرفت

الهام

سلام راستی صندلی داغتو که دیدم، یاد یه کتاب افتادم...یه کتاب فلسفی روان و کم حجم ...که اسمش: "پرسیدن مهمتر از پاسخ دادن است" است. خوشحالم کلاس نقاشی می ری و علاقه تو دنبال می کنی.

عموعماد

سلام واقعا دیدن این مسابقاتم استرس زائه چه برسه به اینکه آدم بخواد تو بطن ماجرا باشه! الان داشتم کشتی سوریان رو میدیدم خیس عرق شدم :)

دخترک پاییـــــز

[خنده] خـــــــــــــب! پس من نبودم کلی پشت سرم کُری خونده استاد![خنده] بیرون آمدنت از کنج انزوا مبارک...[دست] [هورا] دیدی گفتم زودی راه می افتی. البته یه دوره ای دوباره برای طراحی مجسمه ها باید بری اونجا بشینی ها. اما چون پیشرفت کردی دیگه از اون کنج بدت نمیاد. هوووووم. فکر کنم سه شنبه هم نتونم بیام [ناراحت][گریه] چون بازم باید برم تا شرکت.[نگران]

افسانه

دوستی آخه تو این مدت که نوشته هاتو خوندم..که زمانه کمی هم نیست.. دوستیمون قدمتش زیاده[قلب] با روحیاتت..خواسته هات.. و... تقریبا آشنا شدم... هیچ سوالی تو ذهنم نمیاد[خنثی][افسوس]

افسانه

خوبه که دنبال علایقت رفتی..ادامه بده[هورا][دست]

بی سرزمین تر از باد

با سلام من یه سئوال داشتم این پشه ها شبا کجا میخوابن؟ [نیشخند] حالا من از رفقا خواهش می کنم دیگه مسائل خیلی یه نمور شخصی رو از این بنده خدا نپرسن. سئول اصلی من اینه: آیا وبلاگنویسی و آشنا شدن با دوستانت تاثیری هم توی رفتارهای دنیای واقعیت داشته؟و اساسا" چطور دیدی این چند سال نوشتن رو برای خودت.

نِد نیک

من یک زمان کشتی دوست داشتم. الان که هیچ نگاه نمی کنم استاد چی بود؟ کلاس چی میری؟

سامورایی

والا ما که دیگه از ورزش و همه چیز این مملکت پاک نا امید شدیم

هرمـس

من اصلا هیچ علاقه ای به این مسابقه ها نداشتم . البته یکم دروغه اگه بگم هیچی اما خب سعی می کنم پی گیر مسابقه های فوتبال و والیبال باشم . اینم به خاطر اینه که بازی ها گروهی رو بیشتر دوست دارم . اما دیشب انگار توی کشتی طلا گرفتیم که خب همینم خیلی با ارزشه . [چشمک] با همین پی نوشت یاد این شعر ابتهاج افتادم : با گریه می نویسم: از خواب با گریه پا شدم دستم هنوز در گردن بلند تو آویخته ست و عطر گیسوان سیاه تو با لبم آمیخته ست دیدار شد میسر و ... با گریه پا شدم . *کاش دلم تنگ نباشد .