برگه های دانشجویان من

دیروز رفتم دانشگاه تا نمره های ترم تابستانی را به آموزش بدهم. دانشجویان یکی از کلاسهایم وضعیت وحشتناکی دارند وقتی می گویم وحشتناک شما در یابید مطلب را. با اینکه برای ارفاق به آنها تمام سئوالاتی را که در کلاس حل کرده بودم در امتحان پایان ترم دادم اما دریغ از برگه ای درست حسابی. راستش  دو مورد از سئوالات را در کلاس دوبار حل کرده بودم.

فکر می کنم شما باور نمی کنید که چه برگه هایی بدی به من تحویل داده اند. برای روشن شدن این مطلب در زیر برگه های دانشجویانم را می گذارم تا درک کنید که من چه می گویم. 
برای اینکه به امانتی خیانت نکرده باشم بقیه پست را حذف کردم و آن را در فایل ورد رمز داری گذاشتم دوستانی که می خواهند این برگه ها را رویت کنند در بخش نظرات آدرس ایمیل یا وبلاگ خود را بگذارند تا رمز را در اختیارشان قرار دهم.
برای دانلود فایل ورد اینجا را کلیک کنید.

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سپيده

استاد گناه داره <br />با نمره كلاسيي، نيم ترمي چيزي كمكش كن يا حداقل بهش يه پروژه بده كه كسريش رو جبران كنه.<br />در ضمن با " فاحشه خانه به روزم "

پرشکوه

برای اینکه ارفاق کرده باشم نمره میان ترم که بهتر بود را از پنج نمره به هشت نمره ارتقا دادم. با این وجود من از دانشجویانم راضی نیستم

رضا

تا اونجایی که من یادمه این مشکل همیشگی بین استاد دانشجویان بوده است همیشه دانش جویان یا دانش آموزان تنبلند و معلم ها استاد ها ناراحت از این وضع اگه بخوای سخت بگیری بیشتر خودتو اذیت کردی

پرشکوه

حق با شماست سعی می کنم با این مشکل کنار بیام اما گاهی ادم کم میاره این از اون مواقع بود.<br />بهتر یه نکته ای رو هم بگم که برگه دانشجویان ترم قبل که این ترم با هم باز هم درس داشتند اینقدر خوب بود که بدون احتیاج به هیچ ارفاقی نمره قبولی و حتی نمره بالا گرفته اند.

ali

می تونم حدس بزنم که چه برگه هایی به شما تحویل دادن. شما هم خیلی سخت نگیر، اینها به همین شکلی که میبینی مهمان شما خواهند بود تا از سفره ی کرمتون نمره ای بگیرن و برن. پس بهتره هر چه زدوتر شرشون از سرت کنده بشه.

دهدار

آنگاه که صبح کیف کوچک را در در روز اول پر از کتاب میکنند گویی تمام سال همان روز است بسیار زیباست و زیباتر از همه اشکهایی که در لابه لای سف نظام جلو بچه ها ریخته می شود .

دهدار

آنگاه که صبح کیف کوچک را در در روز اول پر از کتاب میکنند گویی تمام سال همان روز است بسیار زیباست و زیباتر از همه اشکهایی که در لابه لای سف نظام جلو بچه ها ریخته می شود .

گلچهره

رمز و بدین ببینیم چه کرده ان این دانشجویان . حالا فایل کو ؟ندیدمش

گلچهره

میگه فایلی برای دانلود موجود نیست.<br />راستی مگه اینایی که گذاشتین اسم و فامیل داشتن؟ اگه نداشتن که مساله ای نیست .مگه اینهمه مطلب اینور و اونور از زندگییای خصوصی ادما پخش میشه کسی یاد کرامت انسانی افتاده که گذاشتن عکس یه برگه امتحانی اینکارو بکنه؟؟؟

گلچهره

اینجا چه طوری میشه کامنت خصوصی گذاشت؟