تفاوت دو کلاس

essay-exam_813.jpg

دو کلاس ریاضی پیش دارم از هر دو کلاس هفته پیش امتحان گرفتم برگه امتحانی هر دو کلاس را تصحیح کرده ام برای اینکه نامردی نکرده باشم سئوالات را عین هم طرح کرده ام  من یه چیزی می گویم شما یه چیزی می شنوید اگر می خواهید از درستی حرفم با خبر شوید می توانید از مرضیه بپرسید چون دادم صورت سئوالات را مرضیه با خط خوبش بنویسد چند وقتی می رود کلاس خط تحریری و حسابی خوش خط شده و با خودنویس خیلی زیبا می نویسد. 
داشتم می گفتم سئوالات شبیه هم بود ولی یه کلاس حداقل نمره اش شده نه و نیم ولی کلاس دیگر حداکثر نمره اش بود سیزده و نیم نمی دانم مشکل از من است از کلاس است از آموزش دانشگاه است که بعد از یک ماه من را فرستاده سر کلاسی که من سومین مدرسش بودم. هنوز تفاوت در نمره شان را درک نمی کنم اگر درک کردی من را هم روشن کنید.
/ 4 نظر / 4 بازدید
گلچهره

بابا خیلیییییییی نامردی.<br />ایندفعه بیام ببینم عکس مکس غذا مذا گذاشتی خودت میدونیا.<br />بابا من گشنم میشه خب نامرد.<br />همین کارارو میکنی رادمان کلاست میاد پایین دیگه همش به فکر رستوران و تناول و اینایی... ;) <br />والّاااااااا

پرشکوه

گفتم من عشق غذام نخورم حرفش رو باید بزنم. اِ پس دلیل تفاوت توی دو کلاسم همین عاشق غذا بودن منه!)

Anonymous

حالا ما اين مرضيه خانم را از كجا پيدا كنيم تا ازش بپرسيم كه اين حرفات درسته و نمونه سوالات شبيه هم بوده. پيشنهادت مناسب نبود.

هاشور

اون کلاسی که نمره شون کم شده زیادی اهل هنر بوده و محو خط مرضیه شدن.<br />:)) یاد دکتر قنبری افتادم.من خطم بدک نیست و یه بار برام داد سوالای امتحان ÷ایان ترمو براش با قلم خوشنویسی کنم.دست گلش درد نکنه همون سوالا رو تو امتحان داد و دست گلم درد نکنه نه تنها نتونستم ورقه رو بنویسم بلکه حتی نمره قبولیم نمیگرفتم.البته من همیشه با استادا رابطه داشتم و دکتر عبادالله قنبری با اون همه اهن و تل÷ تو عمر تدریس چهل و پنج ساله خودش که از پارسال به دلایل شخصی و سیاسی از دانشگاه اخراج شد فقط سه تا نمره بیست داد اون سه تا رو هم به من داده بود.برادر زاده خودش همکلاسیم بود و مفتخر به کسب نمره سیزده شد.