پست اختصاصی

من در نگاه خودم ادم موفقی هستم این قدر اعتماد به نفس دارم که خودم را ادم موفقی ببینم خانواده خوبی هم دارم من می گویم خوب شما بشنوید عالی. همیشه پشتم بوده اند نگذاشتند هرگز تنها بمانم.

شاید دوستان حقیقی کمی دارم یا اگر هستند دورند در بعد مسافت. در کل زندگی خوبی دارم. اما همین خوبی ادم را می اندازد به روزمرگی به جایی که از همه چیز ناراضی می شوی در این مواقع دست به ریسکهای مختلف می زنم. گاهی درس می خوانم برای ادامه تحصیل گاهی می روم کلاسهای جدید گاهی کار جدیدی را امتحان می کنم.... یعنی زمان باقی مانده از زندگیم را اینگونه به هدر می دهم و این می شود ریسک.

اما در میان همه ریسکهای که انجام داده ام هرگز تصمیم نگرفتم زندگیم را احمقانه با کسی تقسیم کنم. چرا می گویم احمقانه چون تصمیمات لحظات روزمرگی تصمیمات شتاب زده و ناخود اگاهیست. تصمیمات بی فکر.

اما گاهی به این نتیجه می رسم شاید این تنها ریسکی بود که باید انجام می دادم به جای ریسکهای دیگر. این لحظات است به خودم می گویم کاش کسی بود که دوستم می داشت و دوستش می داشتم. شاید به جز لزوم وجود فیزیکش نیاز خاصی به او ندارم اما همین که چنین کسی در زندگیم باشد را گاهی حس می کنم. حس می کنم کسی باید باشد گاهی قوت قلبم باش دغدغه ام شادیش باشد و دغدغه اش شادیم.

آخر نوشت: فکر نکنید من آدم غمگینی هستم و دچار افسردگی شدم نه این طور نیست من ادم شادیم فقط شما هم بودید بعد از ان همه تبریک به این نتیجه می رسید بد نبود تبریکها واقعی بود.

/ 4 نظر / 2 بازدید
سوگند

نیاز انسان به همراه همدم و همدل یک حسیه که همه داریم بنابراین تو هم از این قاعده جدا نیستی و هر آدم نرمالی این فرصت را احمقانه به هدر نمیده. اما اینکه داشتن یه همراه تنها ریسک زندگی آدم باشه هم امری ناممکنه برای اینکه آدم همیشه که نمی تونه یکنواخت زندگی کنه و باز هم هر آدم نرمالی یکسره دنبال تغییر و به دنبال اون امتحان راههای مختلفه .اما مهمتر از همه چیز اینه که برای داشتن همدل هیچوقت دیر نیست .باید جور دیگری خواست باید جور دیگری دید .

بلندترین

کاملا درک می کنم عزیزم همین نیاز به دوست داشته شدن و دوست داشتنه که حتی گاهی به قول تو آدم رو وادار به کارهای احمقانه می کنه گاهی من با خودم فکر می کنم شاید باید خودش بیاد شاید واقعا درسته که کاری نکرد اما گاهی فکر می کنم این اشتباهه شاید باید دنبالش بگردیم بخوایمش و خیلی کارهای دیگه که من هیچ وقت نکردم و الان هم برام خیلی سخته که یاد بگیرمش! درکل با پستت همذات پنداری کردم عزیزم!

هرمـس

خواهرم همیشه به من میگه که همیشه نگاهی توی خلوتی هست که حواسش به توست . من این رو باور دارم چون همیشه احساس می کنم چنین چیزی رو . امیدوارم که این اتفاق خوب توی زندگیت همین روزها نمایان بشه . راست می گویی .. [قلب][خوشمزه]

سوگند

اصلا هم دیر نشده مگه همش چند سالته که اینجوری میگی . برات آرزوی روزهای خوب دارم