آخرین جلسه

خب دیروز اخرین جلسه دانشگاه را برگزار کردم و میان ترم اخر را هم گرفتم خیلی بچه های سر تقی هستند و بدتر از همه دوستان بی ادبی دارند. دوستانشان بی اجازه من سر کلاس حاضر می شوند و شامورتی بازی در میاورند. دیروز برای امتحان قشون کشی کردند. من هم تک تک را شناسایی کردند و از کلاس انداختم بیرون به جز یکی که مشکوک بودم او هم یه ربع سر کلاس نشست بعد انداختم بیرون. برگه دو نفر را هم جمع کردم که تابلو داشتند تقلب می کردند. یکی برگه دیگری دستش بود. خیلی منت کشی کردند که برگه را پس بدهم که ندادم تا باشند از این غلطها نکنند. 

از تقلبهای کوچک می گذرم و نا دیده می گیرم از حرف زدنها یا سرک کشیدن در برگه های بغل دستی یواشکی به جزوه نگاه کردنها. اما از این نمی توانم بگذرم که یکی برگه دیگری را سر لوح خودش قرار دهد.


پی نوشت: من عکس ستودنی دستهای بسته در آغوش همسر خانوم ستو.ده را می ستایم. این روزها  چقدر امنیت شغلی پایین است.

بعد نوشت: آدرس صفحه فیسبوک وبلاگ پرشکوه:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002447020435&sk=info


 

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهه

آره دیگه موقع امتحان مهمون آوردن نوبره! ما که از این کارا نمیکنیم. استاد خوبی هستی[لبخند]

سوگند

هرچقدر هم سخت گیر باشی باز هم اینجور دانشجوها یک جوری کار خودشان را میکنند. بعضی ها اصلا برای فضاهای علمی ساخته نشده اند خوب. اما نکته اینجاست که در ایران حتما و بهر قیمتی همه باید بروند دانشگاه وگرنه آسمان زمین می آید.

بی سرزمین تر از باد

سلام پرشکوه عزیز اول که میان ترم رو فکر نمی کنم گرفته باشی چون الان آخر ترمه.[چشمک] بعدشم یه نکته ای توجه من رو چند وقتی میشه به خودش جلب کرده.نمی دونم چرا نسل جدید(منظورم از 10 تا 25 هستش) یه جوری شدن؟ خیلی از مسائلی که برای نسل قبل خودشون (که ماها باشیم) مهم بود دیگه اهمیتی نداره که هیچی به تمسخر هم گرفته میشه. خیلی راحت به خودشون اجازه میدن که شوخی های بعضا" خصوصی با استادا بکنن.یا حتی تو بعضی از وبلاگا می خونم که دخترا خیلی راحت با اساتید مرد جوون رابطه برقرار می کنن.از اس ام اس گرفته تااااااااااا ..... .یادمه یه بار شماره نزدیکترین استادم رو گرفتم که توی انتخاب محل کارشناسی ناپیوسته کمکم کنه.سرخ و سفید شدم تا حرفاش تموم شد.گرچه تو دانشگاه خیلی آزاد و محترمانه باهامون برخورد می کرد اما بیرون دانشگاه حقیقتا" یه حریمی داشتن. نمی تونم بگم بی ادبن ولی خیلی از مرزها رو زیر پا گذاشتن. حالا تقلب یه چیزیه که همه ازش استفاده کردن اما به قول تو لشکر کشی و این مزخرفات دیگه نوبرشه.

ali

دیدن خانم ستوده با اون روحیه ی مثالزدنیشون واقعا انرژی بخش بود.

بلندترین

تمام چیزهایی که می خواستم بگم با خوندن پی نوشت از خاطرم رفت الان فقط بغض مونده و یک عالمه دعا...

فيتزكارالدو

برد و قدرت و تاثير آن عكس از هزار تحليل و فرياد بيشتر است

فاطیما

استاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد...خوب کردی...حقشان است...تا باشند ازین کارها بکنند! گرچه ما خودمان هم کم نمی آوریم اما ادب و احترام سرلوحه کارمان است...[نیشخند]

رضا

همیشه روزای آخر همین طوریه

علی مرزنجوشی

میشه لطفا ادرس وبلاگتون رو برام ایمیل کنه وبگه در چه زمینها ی کار میکنین