فردا

من امشب تا سحر خوابم نخواهد برد 

همه اندیشه ام اندیشه فرداست

و حال بنده  امشب سخت ناجور است 

چرا؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.زیرا که فردا روز کنکوراست

 

خب فردا روز امتحانه میرم ببینم چی کار می کنم. واقعیت امر اینه که خیلی گیجم و دقیقا نمی دونم فردا چه امتحانی خواهم داد. نه  کم خوندم نه زیاد در واقع می شود بهتر از این مطالعه کرد . راستش من با من ارمانیم خیلی فاصله دارم اما از خودم ناراضی نیستم.

یه نکته اینه که من بیشتر از همه از این بابت گیجم چون نمی دونم ممتحنینم چه توقعی دارند و قرار فردا چه جور امتحانی برگزار بشه. این امتحان دومین باریه که برگزار میشه و پارسال زمین تا اسمون فرق می کرد و خودم تازه فهمیدم که امتحان امسال تستیه. پس درکم می کنید چرا گیجم.

امیدوارم بتونم فردا امتحانم رو به اندازه لیاقتم خوب بدم . خوشحال میشم برام دعا کنید. من هم برای همه دوستانی که فردا امتحان دارند دعا می کنم به اون چیزی که لیاقتشون هست برسند.

پی نوشت1: شعر این پست رو یه زمانی توی مجله گل اقا خوندم هر چقدر سرچ کردم نه شعر رو یافتم و نه شاعر رو.

پی نوشت2: من شبهای امتحان از این تاکید موکد که میگن بچه برو بخواب مگه امتحان نداری حرصی میشم به خدا من شب عادی 9 نمی خوابم تا امشب بخوابم.

پی نوشت3: یه نکته دیگه بود که یادم نمیاد. میزارم برای وقتی که یادم اومد.

 

/ 14 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بی سرزمین تر از باد

سلام خوب الان ساعت 11 شبه.کنکور تو هم تموم شده. امیدوارم که هر چی به صلاح باشه اتفاق بیافته که اگه قبول بشی که خیلی خوب میشه. مام به این خندق بلا بعد از مدتها یه شیرینیه توپی واریز میکنیم.[خنده]

پریسا

اومدم ببینم دخترمون امتحانو چی کار کرده و ازش همین الان شیرینی بگیرم[هورا][ماچ][گل]

محسن

شعر از خودتون بود؟ قشنگ بود. ایشالا که موق باشین. در زمینه شعر منظورم نیست ، کنکور رو عرض میکنم. با این خاطراتتون من رو بردید به 8 سال پیش

محسن

نمیدونم چرا اینقدر کامنت گذاشتن توی وبلاگتون سخت شده. فکر میکنم بخاطره کد امنیتی هستش که البته همیشه 602 میاد. بارها و بارها کامنت های سه چهار خطی من این وسط خورده شده [عصبانی]

مونیس

دخترم! اگه ایشاللا دکتر شدی یادت نره مریضای بی بضاعتو مجانی ویزیت کنی ![خنده]

سوگند

همه کامنتها رو خوندم و دیدم نوشتی نمیدونی که چه کار کردی. امیدوارم اما بهترین برات رقم بخوره .

پرشکوهی

سلام ابجی چند روز بود اینترنتم گیر بود شرمنده نتونستم سر بزنم خوبی امتحان که خوب دادی ؟

سوگند

اول از همه خسته نباشی .بعد اینکه وقت کم آوردن رو تو آزمونای مهم همه تجربه میکنن زیاد ناراحت نباش همه اونایی که جدی امتحان دادن عین خودتن . تو برگه های سفید بچه ها رو دیدی و امیدوار شدی من اما ازقبل بسیار امیدوارانه به قبولی تو در این آزمون نگاه کردم و باورش دارم. میدونی تو منو همش به یاد خواهرم می اندازی اونم میگه نمی دونم چی کار کردم اما همیشه کار کرده کارستون. حالا تو هم قبول میشی من مطمئنم اما خواهشن هروقت که همدیگر رو دیدیم یادت باشه من شیرینی این قبولی را خواهم خواست.حتی در آینده دورا . راستی برام جالب بود که سوالهای زبان زیادتر بود. اون هم با این مقدار تقاوت. نمیدونم شاید تو دوست نداشتی که سوالهای زبان بیشتر باشه اما به نظر من این نشونه خوبیه برای اینکه شاید یکی اونجا تو اون ادارات عجیب و غریب داره به دونستن زبان انگلیسی و لزوم اون توجه میکنه. اگه به من بود همه آزمونو تو این مقطع به زبان انگلیسی میکردم.

Ye Dokhtar

کنکور دکترا داشتین..؟ شما مگه دانشجوی دکترا نیستی؟ یا چی..؟

زهره

سلام من هم در به در دنبال این شعر و شاعرش می گردم! دبیرستان بودم و تو حال و هوای کنکور که این شعر رو خوندم[خرخون]