برف

با این همه برف رو دوست دارم حتی با اینکه گل زیبایی باغچه امون گول هوای گرم چند روز پیش رو خورده بود و گل داده و الان با این برف کمرش خم شده.

برف رو دوست دارم با اینکه می دونم بعضی ها این برف براشون مصیبته چون نمی تونن خونه اشون رو گرم کنن یا می ترسن سقفه خونه وزن برف رو نتونه تحمل کنه و تو این سرما بی خونه بشن.

سفیدی برف رو دوست چون زشتی و سیاهی شهر رو می پوشونه.

عکس نوشت: عکس گل باغچه ما که پریروز گرفتم.

بعد نوشت: به خاطر مطلبی که تو فیس.بوک خوندم ازتون می خوام به همسرانتون همین الان اس ام اس بزنید: "عاشقتم". جوابی که میدن رو اگه دوست دارید اینجا بزارید بدون اسم هم باشه اشکال نداره فقط جنسیتتون رو بنویسید.

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مبین

[گل]

زیبا

سلام عزیزم خوبی؟ خیلی مراقب خودت باش. اینجا امروز بقدری سرد بود که سرما خوردم پناه بر خدا. آرزو میکنم هیچ بنده ای در این هوای سوزناک بی سرپناه نباشه.

ندنیک

اینجا هم دیروز برفی بود و امروزم هم خیلی سرده.

مدادرنگی

سلام، منم برف رو دوست دارم، سکوت و غمی که با خودش میاره! دوست خواهرمم بهش ی گلدون گل داده، ما تو خونه گذاشتیمش، نزدیک در حیاط خلوت، اونم گل داده، خیلی قشنگ شده :) منم می خوام بهش بگم عاشقتم ولی متاسفانه شماره شو ندارم! :دی

مدادرنگی

راستی مطلبه چی بود؟ اگه میشه بذارش اینجا مام بخونیم!

افسانه

[گل]

مهتاب

منم این مطلب رو خوندم و کلی خندیدم ... ولی به ذهنم نرسیده بود که خودم هم این کار روبکنم. الان فرستادم .هنوز جوابی نیومده احتمالا بنده خدا تو شوکه .. اینجا هم برف اومده .

احمدخانی

سلام بر شما از پرشکوه خبر دارید؟ می دو نید چقدر برف آمده؟! از نیم متر به بالا خبر دارم در ضمن عشقی که پیا مکی باشه تو همون موبایل می مونه[نیشخند]

نوابغ

من بلف دوس ندالم ! من فقط بالون دوس دالم !