بعد از سه سال

هورا آخرش یه افسر پیدا شد از جون شما سیر بشه و من رو قبول کنه حالا من هم به جرگه راننده ها پیوستم عجب افسر ماهی بود فهمید من رانندگی یاد گرفتم اذیت نکرد و به دو تا از اشتباهاتم گیر اساسی نداد حتی از یکی از کار اموزهای که با من امتحان می داد دو بار پارک دوبل گرفت با اینکه اولین پارکش رو بد از اب در اورده بود و می خواست پیاده اش کنه ولی خواهش کرد دوباره ازش امتحان گرفت و متاسفانه اون پارکش هم بد از اب در اومد.

من هم بعد از اون  شروع کردم به رانندگی اولش حرکت کردم یه کم بالاتر گفت دور بزن برگرد با همون ماشینی که این خانوم پارک نتونست بکنه پارک دوبل کن رفتم اونجا دیدم  تو این فرصت پشت اون یه ماشین پارک شده. گفتم چی کار کنم دید راه باریکه گفت یه دور دو فرمونه بزن یه دور دوفرمونه زدم دو تا ماشین که اون سمت پارک کرده بودن راه رو بسته بودن خدا رو شکر خوب از اب در اومد بعد گفت با همون ماشین استیشن که دومین دوبل نفر قبلی من با اون بود یه دوبل بکنم خدا رو شکر دوبل رو خوب از اب در آوردم اما لحظه اخر پام از رو کلاج ول شد و ماشین خاموش شد. از خاموش شدن ماشین با ارفاق گذشت. گفت حالا یه کم دنده عقب برو دنده عقب که رفتم گفت از پارک در بیا. از پارک داشتم در می اومدم گفت حواست کجاست این ور رو نمی پایی گفتم حواسم به این سمت بود که ماشین نیاد برای اون خاموشی و این دقت نکردنم دو تا تیک زد.

هیچی نگفت قبولم یا نه؟ ولی از لحنش فهمیدم که قبول شدم. گفت برگرد به محل آزمون خیالم راحت شده بود گاز دادم و سرعت گرفتم جلو محل امتحان نگه داشتم. موقع پیاده شدن گفت تو هم قبولی. خیالم راحت شد.

پی نوشت: من هرگز از ترفند سفارش خوشم نمیاد اما تصمیم گرفتم این بار یه سفارشی بکنم. از معلم رانندگیم پرسیده بودم افسر کیه اون هم یه اسمی رو گفت و گفت جدید اومده. من هم امروز که رفتم امتحان از منشی که پرسیدم گفت نمی دونم جدیده. فکر کردم چون جدید اومده همون اسمیه که معلمم گفته. پس به اون آشنامون گفتم که پیش افسر فلانی سفارش من رو بکن. جالب اینه افسر که خودش رو معرفی کرد یکی دیگه بود متوجه شدید که من پیش یه افسر دیگه سفارش شدم. اما از این اشتباهم خوشحالم که با تلاش خودم قبول شدم نه با سفارش یکی دیگه.

/ 19 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی احمدخانی

سلام مبارکه این خوبه آدم از بعضی از اشتباهات دیگران بگذرد در رانندگی یچند چیز رو فراموش نکن 1- اگر حق با شما هم بود گذشت کن چون ارزش تصادف وبعد از ان رو نداره 2- هر لحظه مواظب اطراف ماشینت باش همه جاش جلو؛ عقب ؛ راست ؛ چپ 3- تا خوب وارد نشده ای از ضبط ورادیو استفاده نکن بخصوص در جاهایی که احساس خطر می کنی 4- در مواقع خطر به آرامی حرکت کن 5- بعضی مواقع درنگ خودش باعث خطر است 6- خیلی مواقع آقایان با دیدن خانمها راه را برایشان بازمی کنند وباعث عدم تصادف می شوند با این وجود فکر نکن خیلی رانندگی شما خوب است!![لبخند] 7-انشالله هیچ وقت تصادف نکنی چون خیلی درد سر داره بنابراین مطمئن راننگی کن

الی

مبارک باشه . هم گواهینامه گرفتنت و هم دکترا قبول شدنت . خیلی خیلی باعث خوشحالیمه وقتی موفقیت های یک خانوم رو میبینم . حالا باید انتخاب رشته کنی ؟

زهرای تلنگر

بسلامتی شیرینش کو ؟ یه نصیحت کوچلو همین حالا که قبول شدید شروع کنید به رانندگی من سال 86 گواهینامه گرفتم چون همونوفت نشستم پشت رل الان نمیشه !! جالبه هی باید ناز بابا و دادشو بکشم ببرنم جایی[نیشخند] نیاز دارم دوباره برم کلاس[قهقهه]

افسانه

آفرین گلم[بغل][بغل]

Ye Dokhtar

دو خبر خوووب.. منتظر سومیشیم.. [نیشخند] مبارک باشه [لبخند] [گل]

لیلا

ما منتظر سومیش هستیم هیج جا نمی ریم همینجا هستیم

سوسن صبا

با سلام و عرض تبریک امیدوارم که در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشید. یاد امتحان شهر خودم افتادم (مرحله دوم ) قبول شدم .دلیل رد شدنم یه آقایی بود که متاسفانه اون روز با ما که (3 تا ) خانم بودیم امتحان داد اولین نفرم اون بنده خدا بود که وقتی افسر که خیلیم مقرراتی و سختگیر بود بهش گفت دوبله پارک بره بیچاره جدولو رفت بالا ، جالب بود که برای یازدهمین بار امتحان می داد!!! وچنان التماسی می کرد ، وقتی با تکرار جمله برو پایین آقا وقت دیگرونو نگیر افسر بعد از التماسهای مکرر شنید گفت: همین کارارو می کنید که جونا انگیزه ندارن میرن معتاد می شن! متاسفانه نفر دومی که باید امتحان میداد من بودم حالا چنان ترسی منو گرفته بود که نپرس ، گفتم جناب نمی خوام امتحان بدم اصلا تمرکز ندارم ، افسر با جدیت تمام گفت: بشین پشت رل خانم بشین القصه نشستم طوری که دست و پام میلرزید ، ماشینو از اون وضعیتی نازیبا (بالای جدول ) پایین آوردم دوبله رو انجام دادم با گفتن آفرین افسرهول کردمو ماشینو خاموش کردم[ناراحت]

مرتضی

صمیمانه بهتون تبریک می گم.به امید موفقیت های بیشتر در زندگی شادتون.[لبخند][گل]

لیدا

سلام خانم خانمها به به مبارکها باشه حالا ما شیرینی رو چه جوری بخوریم [نگران]