این روزها

این روزها همش درگیر تصحیح اوراق بودم نمره دادن و التماس دعا شنیدن و کمک کردن و یا جواب رد دادن. جالب اینه این ترم اصلا واحد تابستون نمی خوام از یه دانشگاه بهم زنگ زدن برای ترم تابستونی. تو سایت دانشگاه دیگه هم به نام من واحد ارائه شده به من چیزی هم نگفتن. به اولی که نه گفتم به دومی هم چیزی نمیگم تا اینکه به من زنگ بزنن. حالا اگه واحد تابستون می خواستم هیچ خبری نبود.

ماه رمضون هم داره تموم میشه متاسفانه نمی تونم روزه بگیرم چند روز پیش روزه گرفتم مشکل پیدا کرده بودم بعد از اذان صبح تا دو شب فرداش نرفتم دستشویی مثل اینکه هر چی اب خورده بودم تبخیر شده بود و یا کلیه هام خوب کار نمی کرد بعد دچار سر درد هم شدم تا فردا هم کمی مشکل داشتم با اینکه روزه نبودم. ازمایش تیروئیدم هم خوب نیست. متاسفانه امسال هم از دست دادم.

بازی دیشب حالم رو گرفت هلند باخت ولی خوبه مثل برزیل نباخت.

یکی از دانشجویانم 13 شده بود از من 15.5 می خواست تا مشروط نشه بهش کمک کردم کلی تشکر کرد و بعدش دعوتم کرده به مراسم شبهای احیا خونه اشون. 

یه دانشجوم  هم ساعت دوازده و نیم شب اس ام اس زده یه اس ام اسی که  کلی دعا خیر بود و راز و نیاز با خدا نه دلم اومد ضایعش کنم نه جوابش رو دادم. کلا این چند روز با این دانشجوهام درگیرم یکی از دانشجوهای ارشدم وساطت یکی از دانشجویان کارشناسیم رو کرده بهش نمره ده رو دادم و ثبت کردم  میگه استاد این پودمانه نمره دوازده می خواد. دیگه لجم در اومده با خودم گفتم کسی یادش نیست چقدر کمک لازم داره دیگه به من ربطی نداره من به قدر استطاعتم کمک کردم اشتباه از خودش بود که به من نگفت پودمانه حالا افتاده امیدوارم ترم بعد خوب درس بخونه احتمالا در تقدیرش اینه این درس رو با تلاش خودش قبول بشه نه با کمک من.

من از دانشجوهای که وساطت بقیه دانشجوها رو می کنند و از اینکه براشون بد  میشه نمی ترسن خوشم میاد. اینجور وساطتها رو حتما ترتیب اثر میدم.

پی نوشت: چند وقته خیلی از دوستان کم پیدا شدن و نظر نمیدن نمی دونم چه خبره که وبلاگستان اینقدر سوت و کوره.

 

/ 11 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیر

سلااااااااااااااااااااااااااااام...

حدیث

سلام پرشکوه جون خسسسسسته نباشی! به من تابستون هیچی ندادن[ناراحت]! من میخواستم! چه کنیم،البته من کلا دو تا دانشگاه میرم تدریس راستی بی خبری از خود شما بود ها! ان شاءالله زودتر خوب شین و روزه بگیرین

یک انسان

سلام خب در مورد ماه رمضون که من موقع اومدنش تاسف میخورم نه موقع رفتنش [نیشخند] البته ماه رمضون طفلی مقصر نیست مشکل در دیدگاه‌های آدمهای سنتیه (مامانم و اکثریت پیرهای جامعه رو میگم که تو این ماه به خودشون دوطرفه ظلم میکنند) که چون اونها رو نمیشه تغییر داد آدم ترجیح میده ماه رمضون غیب بشه! در مورد فوتبال که من چون آرژانتینی هستم درواقع حالم رو خوش کرد هرچند واقعا تا چند دقیقا استرس بعد از پنالتی ها تو وجودم بود.

زویا

ماه رمضونه بچه ها نا ندارن فکر کنم [نیشخند] واسه همینم کم پیدان. من از دست دانشجوهام کلافه شدم. کاش فقط نمره میخواستن. طرف کارشو اصلا به من تحویل نداده، خیلی راحت میاد حق به جانب میگه چرا نمره منو ندادین استاد؟؟! در صورتی که مطمئنم کارشو به من نداده! یا یه ترم کلاس پایان نامه میذاری، فصل به فصل کار دانشجوتو ادیت میکنی براش لیمیل میکنی، بعد میبینی اخراش حوصله اش نشده کارو داده کسی براش انجام داده و صحافی کرده سر خود! پر از غلط! انگار یه عالمه نخود لوبیا پاک کردی بعد یهم یه بچه میاد هرچی سنگریزه جدا کردی قاطیش میکنه!

یک انسان

اتفاقا من بخاطر مارادونا طرف آرژانتینم چون همه چیز برعلیهش بود و فیفای اون زمان هم منتظر بهانه بود کلا محرومش کنه اینه که از همون سال ۹۴ که آرژانتین حذف شد من هی میخواستم آرژانتین بیاد بالا ولی هی نشد و هی نشد تا اینکه بعد بیست سال شد! درواقع شاید در مقایسه با هلند همیشه برنده دیده بشه ولی درواقع اینجور نیست، البته واقعا کار در مقابل آلمان خیلی سخته به قول یه متنی که توی ف.ب. خوندم طعنه به بقیه تیمهای قدرتمند زده بود که هر تیمی یک نفری رو داره اما آلمان یه تیم داره!!

یک انسان

خب اگر بخوایم فقط به بازی خوب نگاه کنیم به نظر من حق اول فینال مال فرانسه بود و حق دوم مال آلمان همونطور که به اون نوشته اشاره کردم اکثر تیمهای دیگه یکی مسی رو داره یکی نیمار رو داره یکی روبن رو داره و از لحاظ تیمی به اندازه کافی به هم پیوسته نبودند ولی فرانسه و آلمان واقعا تیمی خیلی خوب بازی میکردند. اما خب من در کنار اینکه بازی خوب برام مهمه بیطرف هم نیستم و ترجیح میدم آرژانتین ببره حتی اگر عالی نباشه! دقیقا همیشه برنده نیست! چرا چون بیشتر از ۲۰ساله قهرمان جهان نشده... چون اون موقعها فیفا بیشتر برزیلی بود و برعلیه مارادونا بود... چون پر از ستاره های خوبی بوده که خیلی وقتها حقشون بوده جام رو بالای دست ببرن ولی نبردند و همونطور که گفتم شاید اینها برای هلند بیشتر از آرژانتین صادق باشند اما خب منم آرژانتین رو با برزیل و ایتالیا و آلمان مقایسه میکنم و میگم همیشه برنده نیست.

نیلوفر شفائی

سلام پرشکوه جونم دوست نازنینم همینه دیگه یک ماه که من به وبلاگ زیبا و پرمفهوم تو سر نمی زنم . وبلاگستان خلوت می شود. خوب می کنی که به دانشجویانت نمره می دهی تا می توانی بهشون نمره بده چرا که نه. آنان هم دل دارند دیگه. ای کاش همه استادها مثل تو بودند. :)

خاطره

سلام مهربانم.. خوبی ؟ در بهشت گیلان خوش می گذره؟ بووووس برای قلب مهربونت

مرتضی

بابا ما که از اول گفته بودم فقط آلمان[خنده][پلک] حالا ایشالا امشب برزیل رو ببره و سوم بشه حداقل!!!![زبان][نیشخند] راستی بایت روزه هم اشکال نداره همین که متاسف هستید که بنابر دلایلی قادر به گرفتنش نیستید خدای مهربان ازتون قبول می کنه البته یه افطاری به دوستان بدهید که دیگه هزار درصد قبوله!!!![چشمک][خنده]

مرتضی

فکر کنم من باید یه توضیحی بدهم ظاهرا شما قسمت اول مطلب رو گرفته اید ولی قسمت آخر مطلب،منظورم جمله آخر است،رو زیاد با علاقه نخوندید!!!!!![خنده][خنده][خنده]