من و آزمایشگاه

سوزن که می رود زیر پوستم یک آخ کوتاه میکشم خونم را درون شیشه می بینم خون قرمز و روان شیشه را پر می کند. جالب است وقتی کارم تمام میشود به زن سفید پوشی که خونم را در شیشه می کند می گویم ممنون و لبخندی حواله اش می کنم.

زندگی همین است گاهی باید آخ بگویی اما این به صلاحتراست و باید خوشحال باشی که زن سفید پوشی خونت را در شیشه کرده. نباید رنجهای زندگی را از بدی ان دانست.

پی نوشت: با خبر شدم یکی از دوستان و خوانندگان این وبلاگ در شرف بچه دار شدن هستند به ایشون از همین جا تبریک میگم امیدوارم داری فرزندی صالح و سالم بشوند.

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افسانه

یه بار رفتم آزمایش خون بدم خانمه اینقدر سوزنو تو دستم تکون که تا مدته طولانی جش کبود شد و درد میکرد.. خوبی؟ چیزه خاصی نشده که؟

مبين

هميشه خوش خبر باشيد ... اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِن شَجَرَةٍ مُّبَارَكَةٍ زَيْتُونِةٍ لَّا شَرْقِيَّةٍ وَلَا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُّورٌ عَلَى نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَن يَشَاء وَيَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ

مبين

... خدا نور آسمانها و زمين است مثل نور او چون چراغدانی است که در آن ، چراغی باشد ، آن چراغ درون آبگينه ای و آن آبگينه چون ستاره ای درخشنده از روغن درخت پر برکت زيتون که نه خاوری است و نه باختری افروخته باشد روغنش روشنی بخشد هر چند آتش بدان نرسيده باشد نوری افزون بر نورديگر خدا هر کس را که بخواهد بدان نور راه می نمايد و برای مردم مثلهامی آورد ، زيرا بر هر چيزی آگاه است.

مریم

سلام سلام آجی خوبم[ماچ] خوبی گلم؟[گل] آفرین عزیزم همش شما منطقی هستی دیگه آجی جون[تایید][بغل] روزگار بر وقف مراد هست آجی؟[چشمک]

مریم

وای آجی یادم رفت ازت بپرسم مگه مریض شدی؟ چرا ازت خون گرفتن عزیزم[اضطراب][گریه]

آنیل

فرصت نشد بخونم پستهاتو....ایشالله سر فرصت میخونم فقط دلم تنگ شده بود اومدم یه سر به خونت بزنم

با تو مهتاب

سلام خوبی دوستم خدا بد نده... ایشاالله که جواب سلامتی ات رو بهت می دن ... راستی خانوم دکتر شدی یا نه ... برم قبلی ها رو بخونم .

مریم

سلام خدیجه جون چطوری؟[ماچ] کار خیلی خوبی میکنی عزیزم این آزمایشات واقها لازمه ولی من خیلی تنبلی میکنم [ابرو]