سوالی در ادامه بحث قبلی

در ادامه اون پستها قبل که گفتم یه اس ام اس عاشقتم بفرسید. اقای سامورایی کامنتی گذاشتن و بحث جدیدی رو مطرح کردن. ترجیح میدم که نوشته خودشون رو اینجا بزارم  تا شما بخونید و بحث رو ادامه بدید.

"خب حالا عکس اینمطلب رو می پرسم  خانمها چقدر تحت تاثیر کلمه دوستت دارم (صادقانه) قرار میگیرند بگذارید اینطور بگم یه خانمی که میگه ادم منطقیه و تحت تاثیر احساسات نیست وقتی مواجه با مردی میشه که بهش ابراز علاقه میکنه و مطمئنه که اون مرد راست میگه چه واکنشی خواهد داشت این سوال رو عمومی کنیدلطفا چون وب من کم رفت و آمده"

برای اینکه بتونم بحث رو عمومیتر کنم این سوال رو کمی تغییرش میدم به خاطر اینکه مدیریت این وبلاگ مال منه از قدرت مطلقم دارم استفاده می کنمنیشخند

حالا سوال من اگه بدونید که کسی صادقانه عاشقتونه و ابراز علاقه صریح بهتون کرده چه عکس العملی به خرج میدید. مهم نیست جنسیتتون چیه.

/ 21 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احمدخانی

سلام صدق هر چیز با آزمونه سخن باد هواست باید در عمل دید چیه! هر کسی که راحت عاشق میشه به راحتی هم زیرش می زنه من نمونه این ها رو زیاد دیدم در زمان عمل در ست برعکس میشه و اگر منطقی بر خورد شه می شود اعتماد کرد ، عشق یک معامله شما هیچ موقع حاضر نمی شوید یک سکه طلا را مجانی به کسی بدهید واگر کسی این کار رو کنه می گویند دیوانه است و یا سکه تقلبی است در زندگی همه چیز مشخص می شود،بقول معرف همیشه که خوش خوشان نیست. البته عشق را خدا آفریده تا ایجاد علاقه بشه ولی اگه کسی بخواهد بی دلیل و افراطی گری در ابراز علاقه نماید مشکوک باش!

پرشکوه

سلام اقای سامورایی اولش اگه کسی چنین ابراز علاقه ای کنه دو حالت داره یکی اینکه من بشناسمش یا نه؟ اگه نشنامش خب مطمئنم که اون هم شناخت کاملی از من نداره پس بهش میگم درباره ابراز علاقه اش تجدید نظر کنه و کمی فکر کنه. اما اگه بشنامش خب میشه فهمیدچقدر صادقانه است اگه صادقانه نباشه که هیچی هر چقدر هم بگه به نظر بی فایده است. اما فکر کنید کی صادقانه میگه و من می دونم از روی شناخت هم میگه. خب باز هم دو حالت داره من هم همون حس یا کمتر رو دارم یا اصلا چنین حسی رو ندارم. اگه همین حس رو داشته باشم با روی باز می پذیرم و خوشحال میشم که حرف دلش رو زده اما اگه اون حس رو ندارم مجبورم سبک و سنگین کنم یعنی قدرت تعقلم می زنه بالا که ایا باید به ایشون جواب نه رو بدم و برن پی کارشون یا نه واقعا من اشتباه می کنم و ایشون همون کسی هستن که ابراز علاقه اشون منطقیه و بهش بها داد. فکر می کنم اخرین حالت جواب دادن بهش سخت تره و نیاز به فکر کردن داره.

افسانه

اقای سامورایی اولا که همه زنها موجوداته احساسی هستن این دروغه محضه که کسی بگه من از روی احساستم تصمیم نمیگیرم... ولی بستگی کی و کجا و چه کسی این محبت رو ابراز کنه؟! ولی اینم بگم این روزها آدمها با حساب و کتاب جلو میرن... یعنی ممکنه نسبت به طرف هیچ احساسی نداره اما پولش اون کفه خالی عشق رو میپوشونه.. که اطرافم موردهایی دارم.. البته بقول خودشون بعد از مدتی زندگی زیر یه سقف پشیمونن ولی مزه پول براشون خوشاینده و نمیتونن دل بکنن..

سامورايي

لطفا اين سوال هم به همون دليل قبلي همنيجا عمومي كنيد فرقي نميكنه آقا يا خانم هستيد از زاويه نگاه خودتون بهش پاسخ بديد يه مرد تا چه اندازه منطقيه كه پاي دوست داشتن يك زن بايسته؟ مردي هست كه زني رو دوست داره وزن بهش نه ميگه يه بار دوبار ....چند بار بره ؟ اگر اون مرده باشيد تا چند بار پاش واي ميسيد اگر اون زنه باشيد بعد از چند بار قبولش ميكنيد ؟

سامورايي

سيستمم خرابه بعدا جواب ميدم

یک انسان

در مورد سوال قبلی چون جوابم شبیه پاییزی بود نظر ندادم (در واقع به نظرم زن و مرد خیلی بیشتر از این حرفها به هم شبیه هستند که به این راحتی مسائل رو طبقه‌بندی جنسیتی کنیم.) اما در مورد سوال جدید: به عنوان یک مرد بنظرم عددی نمیشه جواب داد هر موردی شرایطی داره یه شناختهایی هست یه طرز برخوردی و هزاران نکته ریز شبیه این که بر اساس اون آدم یا چندبار اقدام میکنه یا با اولین «نه» میره. اما یه مشکل که فکر کنم در این باره از قدیم دردسرساز بوده این بوده که زنها با طبیعت پیچیده و چند لایه‌ای که دارند گاهی جوابشون «بلی» هستش اما در زبون «نه» میگند و فکر میکنند حتما مرد هم باید با این طبیعت و سیستمشون کاملا آشنا باشه و قدم بعدی رو درست برداره که خب خیلی وقتها اینطور نیست و مرد به این نتیجه میرسه که «نه» شنیده و میره. [نیشخند]

سامورايي

اي ول يك انسان آي حال كردم با اين جواب آي حال كردم[دست][دست][دست][چشمک][نیشخند]

سامورايي

در مورد حرفي كه افسانه خانم گفت اتفاقا يه حانمي همين رو ميگفت ميگفت حتي اگر يه زن متاهل باشه و وفا دار به همسر و بچه هاش وقتي كسي چندين بار بهش ابراز علاقه كنه حداقل حداقل و حداقل اين سوال توي ذهنش به وجود مياد كه چرا؟ و تا چه اندازه ؟

سامورايي

خانم پر شكوه فكر كنم شما خيلي رياضي وار و الگوريتمي به جريان نگاه ميكنيد [نیشخند][چشمک]

سامورايي

يعني اقايان سيبيل كلفت هم به اندازه خانمها احساساتياند ؟ نه بابا فكر نكنم[نیشخند]