خاطرات یک خسته

1- از راه رسیده ام و خسته ام

2- دیشب از تهران برگشتم. علی میدان گیل اومده دنبالم میگه اتوبوستون چه رنگیه؟ میگم ابی. وقتی پیاده شدم میگه این که نارنجی بود نه ابی.

3- فکر می کنم احمقانه ترین کار اینه که ادم سوار تاکسی یه ادم ناشنوا بشه و بخواد دو مسیر مختلف رو بره. و فکر کنه اون متوجه شده. دیروز دقیقا همین کار رو کردیم من پام درد می کرد برای همین من و دو تا از دوستام سوار یه تاکسی دربست شدیم یکیمون می خواست میدون ارژانتین بره و ما ازادی. راننده  اولش نفهمید همینطوری تو بزرگراه می چرخید دور برگردون و یا زیر پل رو رد می کرد دور خودش می چرخید  اخرش هم که فهمید یه راست ما رو برد ازادی. و متوجه نشده بود که میگیم اول دوستمون رو ببره میدون ارژانتین.

4- به دوستم میگم میدون آزادی پیاده شو با این نرو این بنده خدا نمی فهمه تو کجا می خوای بری یه جای دیگه می بره.  حالا دوستم وسط میدون ازادی مونده که چطور بره. بهش میگم از اینجا برو صادقیه یا شریف با ماشین یا دور ترمینال دور بزن سوار مترو بشو. کمی مردده چون تا حالا ازادی نیومده. دوست تبریزیم دوست داره بره ترمینال و بلیط بگیره و خسته است و حوصله کمک به این دوست اصفهانیمون رو نداره. اخرش میگم بیا من با تو تا مترو ازادی میام بعد من میرم بلیط میگرم. با دوست تبریزیم خدا حافظی می کنم. با دوست اصفهانیم میرم مترو. وقتی بر می گردم ترمینال دوست تبریزیم رو می بینم که بلیط ساعت 9 و نیم رو داره و اما من بلیط 8 و ربع ساعت 8 و نیم می خرم. سوار میشم من زودتر از دوست تبریزم حرکت می کنم و تهران رو ترک می کنم.

5- استادهامون باز هم تاخیر کردن دیروز حدود دو ساعت یکی و اون یکی زود اومده بود ولی باز هم دیر کرد چون جلسه رفته بود. اخرش ما پیر میشیم ولی اینها منظم نمیشن.

6- یه درخواستی از استادم کرده بودم دوشنبه ساعت ده دقیقه به هفت صبح به من زنگ زده و من خواب بودم من ساعت هفت و نیم دیدم که زنگ زده بعد چند بار تماس ده دقیقه به هشت جواب داد دیدم تو یه جلسه ای اروم با من صحبت کرد و گفت که درخواستم رو انجام داده.

7- باز هم حرف برای گفتن دارم ولی از خستگی دارم می میرم.

/ 20 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

سلام آجی خوبی؟[ماچ] خسته نباشی دیگه استاد شدن این گرفتاری رو داره دیگه[پلک][شوخی]

دارچین

سلام پرشکوه جان چطوری؟ ببخشید بجای اینکه کامنتت رو تایید کنم حذف کردم تازه پاسخ هم داده بودم الان اومدم تو قسمت نطرات دیدم نظرت پاک شده منو ببخش میخوای دوباره بیا همنو بنویس تا پاسخت رو بدم

باران

خسته نباشی عزیزم یه لیوان کافی میکس اینجور مواقع حال منوحسای بجا میاره شما هم استاد عزیز امتحان کن

مریم

سلام چطوری عزیزم؟ ناامید نباش گلم این دورانم میگذره بعد استفادشو میبری[ماچ]

مریم

ایشالا که میرسه نا امید نباش [چشمک] منم بعضی وقتا از همه چیز خسته میشم ولی باز دست از تلاش بر نمیدارم دیگه زندگی همینه آجی جون[بغل]

یاس

عزیزم خدا قوت . خسته نباشی . انشالله خستگی ها همیشه جسمی باشه . با یه خواب خوب از بین می ره .

باتومهتاب

سلام به دوست خسته من ... خوبه با وجود این همه خستگی تونستی این پست رو بنویسی بقیه مطلب در خصوصی

دخترک پاییز

به زبون نمیدونم کجایی ها: نخستـــــــــــــــــــــه [ماچ]

مهدویان

آفرین به فداکاریت. واقعا میدون آزادی مثل کشور 72 ملته! دستت درد نکنه. خوب زودتر هم راه افتادی دیگه...