مارکو از سفر برگشت

برگشتم. سفرهای خوبی داشتم و دوستان خوبی را دیدم در سفر بابلسر سمانه از دوستان دوره ارشد را دیدم و مزاحمش شدم و همچنین نجمه همکلاسیم را در سمینار دیدم.

در تبریز به دفاع فاطمه رفتم و نیم روزی با فاطمه و خانواده اش بودم.  چند روزی هم مهمان زیبا بودم و یک ناهار هم مهمان لیلا همکلاسیم.

فکر می کنم بین همکلاسیها من بی خیالترین بودم چون در این بین هم نجمه و لیلا درس امتحان هفته بعد را خوانده بودند و همچنین دوتا از همکلاسیهایم با تماس و اس ام اس به من فهماندند که درس از این حرفها سخت تر است. ولی من بی خیال این حرفها به سفر رفته ام و تازه برگشته ام و تصمیم دارم درس بخوانم. دوست دارم کما فی السابق سفرنامه بنویسم ولی وقت تنگ است و امتحان نزدیک است.

/ 25 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قندک

ببین استاد دیگه قرار نشد جایی میری عاشق فرشاشون بشی.اوضاع مالی بی ریخته.همینطوری پیش بری هیچی دیگه!!فقط سعی کن مفت و مجانی بگردی.خرج روی دست خودت نذار توی این دوران وانفسا

مرتضی

شما هم می دونید برای ما امکان سفر نیست.بعدش میائید اینجا از سفر رفتنتون می نویسید.یعنی آدم می خواهد.....[کلافه][نیشخند][گل]

مبین

[گل]

باران

حلول ماه مبارک شعبان رو بهتون تبریک میگم

مدادرنگی

سلام خوبی؟ یادته وقتی تو یه پست خصوصیم از حال بدم گفته بودم، آی دی ت رو گذاشتی و گفتی اگه خواستی می تونیم با هم صحبت کنیم و گفتی که همچین مسئله ای قبلا درگیرت کرده و می تونی بهم کمک کنی!؟ من ادت کردم و شما هم قبول کردی ولی هربار که پی ام می دم ج نمی دی؟ میخواستم بدونم دلیلش چیه؟ آیا پی امم بهت نمی رسه؟ یا وقتشو نداری؟ یا دوست نداری چت کنیم؟

یاس

سلام عزیزم .رسیدن به خیر . خوشحالم که سفر خوش گذشته و موفق باشی .

ارزو

سلام مارکو[قهقهه]

قندک

سلام استاد. خوشحالم که به تفریحاتتون هم رسیدین. دخترم برایت آرزوی موفقیت روز افزون دارم. سلامت و برقرار باشی[گل]