همیشه مسافر

امروز تو راه کلاس نقاشی بودم که فهمیدم استاد احضارمون کرده من هم به دوتا از همکلاسیهام زنگ زدم که هر دوشون گفتن فردا نمی تونن بیان. خب به دوستم که به من اطلاع داده بود گفتم من اگه بلیط گیرم بیاد میام.

یعنی چنین استادهای خجسته ای داریم که فردا هفت صبح برامون کلاس میزارن بعد ده و ربع امروز به ما اطلاع میدن برای همین من امشب راهی تهرانم. فکر کنم باید یه صحبت باهاشون بکنیم که برای ترم بعد یه کوچولو به حال و احوال ما و کار و زندگیمون فکر کنند. امیدوارم فردا به ما بگن که دیگه احتیاج نیست امتحان بدیم و همون امتحان قبلی امتحان پایان ترمه. 

پی نوشت: چند روزه که رشته کارهام یه کم در هم پیچیده شده کمی از این بابت ناراحت بودم و الان اون رو مصلحت می دونم با اینکه وضعیت بهتر نشد ولی امید چیزی که نباید از دست داد خدا بزرگه و به بزرگیش نباید شک کرد.

/ 10 نظر / 4 بازدید
دخترک پاییز

یعنی این استادتون شاهکاریه واسه خودش ها... سفرت به سلامت... مشکلات کاری هم انشاالله که به بهترین نحو برطرف میشن [ماچ]

مدادرنگی

آره باید با استاد صحبت کنید.. این جوری خیلی مایه ی عذابه.. همینطوره.. و البته بعضی وقتا این در هم پیچیدگی مسائل باعث میشه آدم روی کاراش یه مروری بکنه و یه سر و سامون دیگه بگیره.. :)

سوگند

اگر همه با هم نزین یاد میگیره دفعه بعدی درست قرار بزاره...

قندک

سلام و درود فراوان بر استاد پرشکوه عزیز. من و شما در مملکتی زندگی می کنیم که از هیچ اتفاق ناگوار و ناحسابی نباید تعجب کنیم. مثلا نصفه شب دیشب سعید مرتضوی را می گیرند. امروز صبح هم آزادش می کنند . ما نباید نه از اون گرفتن تعجب کنیم و نه از این آزاد کردن.نه از کارهایی که ایشان در کهریزک کرده و نه پولهای میلیاردی که حضرات به ثانیه ای باخود بردند و صدای کسی هم در نیامد.

علی احمدخانی

سلام یادم رفت سلام کنم[لبخند] بلاخره آدم باید در مشکلات شناخته بشه وکم کم خالص گردد

باتومهتاب

این برمی گرده به بی نظمی استاد . باید یه برنامه منظم برای کلاسها بذاره مردم رو علاف نکنه ادمایی که مثل تو می تونن فکر کنن ارامش روحی عجیبی دارن ...

alireza

از نوته هات معلومه ک روزهای آشفته ای رو پشت سر میذاری... اما این نیز بگذرد[خداحافظ]

پریسا

دآیا می دانستید که سایت من به روز ترین سایت ایران است[لبخند]. بازم سر زدم بدو بیا

sara

کلا با همیشه مسافرت موافقم کاملا!!!!