مرحله ای گذرا

امتحان را دادم نمی خواهم باز هم گارد نارضایتمندی بگیرم ولی واقعیت امر به قدر تلاشم در برگه ننوشتم و امیدم به این است که این امتحان میان ترم بود و امتحان دیگری برای جبران وجود خواهد داشت تا خودم را برای استادم اثبات کنم. بیشتر از همه دوست دارم به استاد ثابت کنم که من درسش را خوب مطالعه کرده ام و این درس را دوست دارم.

درس بعدی که امتحان دارم درس سنگینی است و اصلا شوخی ندارد. برای همین باید تلاش بیشتری برای ان داشته باشم.

دعا نوشت: دقیقا در مرحله ای از زندگی ایستاده ام که مرحله گذار از نظر شغلی و تحصیلی و عاطفی و روانیست. مرحله ای که خودش بسیار مهم نیست ولی نحوه گذر از ان بسیار مهم است. امیدوارم از این مرحله به خوبی رد شوم.

/ 23 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افسانه

مطمئنم که به خوبی خواهد گذشت[شوخی]

alireza

از این گذار نباید همینجوری رد شد... شما باید با نمره بالا رد شی[لبخند]

سوگند

میدونم میتونی یعنی صددرصد مطمئنم که این مرحله رو هم رد میکنی به خیر و خوبی و پراز موفقیت

باتومهتاب

خدا رو شکر که امتحان رو دادی راحت شدی ان شاالله استاد خودش می فهمه چقدر دانشجوی با استعدادی هستی و نیازی به اثبات دوباره نباشه این مرحله رو حتی اگه مواظب هم نباشی خود به خود می شه گذروند ولی اگه مواظب سلامت جسم و روانت باشی و در عین حال سعی کنی مدام خودت و بهتر و بهتر کنی میشه یه مرحله تاثیر گذار زندگیت .. مثل نقطه عطف تابع کتانژانتی(نمی دونم کهدرست یادم مونده یانه)

سروشا

سلام دوست عزیزم میلاد حضرت خوبی ها بر شما هم مبارک [گل]

باران

سلام دوست عزیز واستاد بزرگوارم عیدرو بهت وخانوادهی عزیزت تبریک میگم[گل]

پریسا

عیدتون مبارک باشه ایشالا ، تنتون سالم باشه ایشالا ، سایهٔ پدر مادرتون بالا سرتون باشه ایشالا و خدا رفتگانتون رو بیامرزه ♥ ایشالا که امروز بهترین روز زندگیتون باشه ♥[قلب]

دا

همین که وارد دهه چهار میشی رنگ دنیا اساسی تغییر میکنه، سال به سال بیشتر، اینکه داری شدیداً درس میخونی خیلی خوبه اما ببین کجای منحنی زمان هستی و دنبال چی می گردی! ب نظرم تو این موقعیت ها قبل از هر کاری اهداف باید بازنگری بشن، خود من یه وقتی تحصیل رو متوقف کردم چون وقت و انرژی تحصیل تو رشته تخصصی بی نهایت سختم رو نداشتم و راضی به ادامه هیچ رشته دیگه ای هم نبودم، تنها عشقی که تو زندگیم بدون کم و زیاد بهش رسیدم رشته تحصیلی مورد علاقه ام بود و دل کندن ازش سخت! اما الآن میبینم که اگه چرخش زده بودم و ادبیات رو به عنوان سرگرمی هم شده ادامه میدادم الآن می تونستم چه حالی باهاش بکنم!!!!!!! میبینی که کل تعریف های ذهن من خواسته و ناخواسته بازنویسی شدن، پس اول یه مروری بکن و بعد با شدت و سرعت بزن تو راه.

سامورایی

هر جور که بخواهید نگاه کنید شما بسیار ادم موفقی در زندگی بودید امید وارم موفقیت هاتون تداوم داشته باشه چون لیاقتش رو دارید