کیف سپیده.

 

اول نوشت: ارزو خواننده عزیز وبلاگم یه وبلاگ تاسیس کرده خوشحال میشم بهش یه سری بزنید.

http://www.halam-khoobe.blogfa.com/

 

 

دیشب تا یک شب تمام سعیم رو صرف اتمام کیف چرم  برای سپیده به خرج دادم و سرانجام عیدی سپیده رو هم به کمک خواهرهام دوختم. حالا فقط کیف من و مریم مونده. این دومین کیفیه که دوختیم عکسش رو میزارم ببینید.

 

/ 21 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ارزو

شما خودتونم خیلی عزیزید. منم زن داداش خودتون بدونید[چشمک][نیشخند]

ارزو

قربونتون. وبلاگمو تغییرش دادم الان فقط یه عکس توشه[گل]

ارزو

واااااااای خدیجه خانوم غافلگیرم کردی[گل][گل] دستتون درد نکنه[ماچ]

دخترک پاییز

عــــــــــــــــــــــالیه.... واقعاً دستت درد نکنه... [دست][ماچ] یعنی همین طور مشتریات دارن پر و پا قرص تر میشن دوستم. یادم باشه این دفعه دیدمت، زودتر ازت امضاء بگیرم تا تبدیل به یه طراح معروف نشدی و سرت شلوغ نشده... واااااااالله [پلک][ماچ]

دخترک پاییز

راستی، از امتحان چه خبر؟ امروز بود؟ توپ توپی دیگه؟ [پلک]

مبين

سلام به شما تبريك مي گويم . من نيز از كودكي ، خلق اثري جديد را دوست داشته ام ، وقتي كه با فكر خود و هماهنگي دست و ذهن به اجسام بي جان پيرامونمان نوعي از حيات مي بخشيم ، خرسندي در وجودمان شكوفه مي زند از آن جهت كه طبيعت هر لحظه در حال تكاپو و تجديد است.

سامورايي

به نظرم شما رو بايد معرفي كنند به برنامه پايش به عنوان كار افرين برتر [نیشخند][چشمک]

alireza

سلام پرشکو جون... چ قشنگ میدوزی... از اون دسته آدمایی هستی ک ی دقیقه بیکار نیستن... یا کاری میکنن... یا تو فکر کار جدیدی هستن... ایول[تایید]

دریا

سلام عزیزم کارهای قشنگی داشتی و ایده های خوبی بودند. من که لذت بردم اما اگه اشکال نداشته باشه یه انتقاد کوچولو هم دارم . این که اگه شما کوک هایی را که به کیف هات زده بودی کمی ظریف تر و کوچکتر و نزدیک به هم تر بودند خیلی قشنگ تر می شد.راستی قسمت درب کیف مجلسی را هم میگی از کجا میشه تهیه کرد؟