یک روز بی رونق

تک جمله: زمان به آدم یاد می دهد چطور خوب زندگی کند اما هر چقدر از زمان می گذرد قدرت خوب زندگی کردن را از دست می دهد.

امروز رخوتی در جانم افتاده بود که از تنبلی نرفتم کلاس بدمینتون. کلاس هم نداشتم تا بروم  سر کار. تنبل شدم زبان هم نخواندم. اصلا من را میخ کرده اند پشت لبتابی که هیچ چیز جالبی در آن نمی یافتم نه در گودرم اتفاق خاصی می افتاد و نه کسی پست جنجالی و جالبی می گذاشت تا من بروم بخوانم نه ایمیلی از دوستی داشتم نه خبر سیاسی و اجتماعی خاصی افتاده بود هنوز وضع سوریه همان است که بود اصلا از آن روزهای بی خاصیت بود.

فیس بوکم را خیلی وقت بود خوب بروز نمی کردم رفتم سراغش اسم چند تا از دوستانم را سرچ کردم از بین آنها چند نفری را یافتم یکی شیرین بود و یکی سارا. سارا زود من را اد کرد ولی شیرین به سر وقت فیسبوکش نیامده یا آمده به درخواست من نظر نیانداخته.

خب در این بی کاری یافتن چند دوست قدیمی بهتر از هیچ کار بود. آخرش هم از بی رونقی این اینترنت گلایه به یکی از دوستان وبلاگیم کردم.

چند روز است یاهو مسنجر نصب کرده ام  جالب این است که برای همه کسانی چه می شناسند مرا چه نمی شناسند در خواست اضافه کردن در یاهو مسنجر ارسال کرده ام.

نتیجه اخلاقی این می شود وقتی از وسیله بلد نیستی استفاده کنی مرض داری استفاده کنی.

پی نوشت: ممنون از تمام کسانی که دعا کردند انچه از شواهد معلوم است امتحانش موفقیت آمیز بود.

بعد نوشت: دیروز در سرچهایم مریم از دوستان قدیمیم را یافتم چقدر از اخرین باری که دیدم می گذرد شاید ده سال شاید هم بیشتر. در این ده سال او سر کار رفته دانشگاه رفته ازدواج کرده مادرش فوت کرده پدرش هم ازدواج کرده و بچه دار شده خودش را باز خرید کرده بعد رفته دوباره دانشگاه رشته دیگری دارد می خواند. همه اینها را گفتم تا بگویم توی ده سال چقدر اتفاق می تواند برای ادم رخ بدهد چه کوچک و بی اهمیت چه بزرگ سرنوشت ساز.

/ 6 نظر / 5 بازدید
بی سرزمین تر از باد

سلام گاهی وقتا فکر می کنم که داشتن زندگی مدرن با برنامه ریزی دقیق و امکانات مناسب یه سستی ای توی آدمها ایجاد می کنه.زندگی وقتی قشنگ هستش که آدم بتونه توش با خلاقیت خودش موقعیتهای جدید ایجاد کنه.ماشینی شدن زندگی جلوی اینها رو می گیره.

احمدخانی

سلام از زیبایی پرشکوه گفته بودی پس کو عکس ؟ در ضمن من از هر تقریبا چیز جالبی عکس می گیرم ولی بعضی ها رو که بهتره ومشکلی ایجاد نمی کنه دروبلاک می گذارم

تالار پذیرایی ملی

امروز واسه من و خیلی از دوست های وبلاگیم یک روز مهمه[رضایت] یه روز خیلی مهم[قلب] اگه می خواید بدونید چه روزیه و دلتون می خواد تو جشن ما شرکت کنید [گل] [گل]حتماً تشریف بیارید.[گل] با حضورتون شادی جشن ما رو چندین برابر می کنید.[لبخند]

فيتزكارالدو

همش به خاطر اينه كه كلاس بدمينتونو نرفتي اگه مي رفتي همه چي عوض مي شد...جرقه ي كسالتو با نرفتن به اون كلا س زدي.. [لبخند][لبخند]

فاطیما

گاهی ازین رخوت ها در جان ما هم میوفتد...مثل یه کنه...تا شب موقع خواب هم ولمان نمیکند لعنتی!!! اصلن هم ما هم چشم نیستیم ما فقط به قدر سرسوزنی فضول هستیمو شما را دوست میداریم و اندکی آدرس فیس بوکتان را!!![ماچ][قلب][نیشخند]