پیشنهاد کتاب

پنج شنبه دارم میرم تهران نمایشگاه کتاب. خوشحال میشم کتاب به من پیشنهاد کنید من از پیشنهادهای خوب شما در مورد کتاب استقبال می کنم.

اگه کتابی پیشنهاد میکنید لطف کنید انتشاراتش رو هم بگید با تشکر فراوان از لطف شما.

تک جمله: مطالعه کتابهای نازل اگر به اندازه کتابهای فاخر مفید نباشد اما  بی حاصل هم نیست.

 

تبلیغات: اگه رفتید نمایشگاه اگه اهل شعر هستید و از غزل و مثنوی بگیرید تا نو و دوبیتی دوست دارید می تونید در انتشارات پرشکوه "دوشنبه اول اردیبهشت" رو بخرید. آقا آخرش یه شعار هم بدهم رضایت شما آرزوی ماست یا همین قدر کافیه! آخه من هیچ وقت تبلیغ نکردم این اولین باره منه، پس به بزرگواریتون ببخشید.

/ 8 نظر / 4 بازدید
فاطیما

وای خوش به حالتون...منم میخوام بیام...اما نمیشه نمیتونم! شایدم قسمت نمیشه این نمایشگاه کتاب مارو بطلبه!!!![نیشخند] تا شب فکر میکنم یه کتاب خوب پیشنهاد میکنم بهتون!!![گل]

فیتزکارالدو

گاهشمارشکستهای نخستین پل استر. ناشرشو نمی دانم. ولی کتاب خوبیه

بلندترین

سلام عزیزم آخرین کتاب هایی که خوندم عقاید یک دلقک بود (که اگه نخوندی حتما بخون البته شاید هم خونده باشی حالا شاید هم نخونده باشی نمی دونم به هر حال!!!) یکی دیگه هم مجموعه داستان طنز شوکران شیرین از انتشارات مرواریده که از نویسندگان مطرح جهان می باشد و از نظر من جالب می باشد یعنی می بود امیدوارم وقتی میای نگی سال به سال دریغ از پارسال (منظورم کیفیت نمایشگاهه[دلشکسته]) [بغل]

هاشور

من امسال کلا قید کتاب و کتاب خوندن و نمایشگاه و اینا رو زدم از بیخ. مردیم از بس خوندیم و کیف کردیم و احساس کردیم شعورمون بالا رفته بعد دیدیم بزرگترین گند ها رو به تن دنیا اونایی زدند که خیلی با شعور بودند. خوش به حال همه قمه کشای دنیا که یه ذره زدن رو هم بلدند. ما که همش خوردیم..

آخوندعاشق

سالم بعداز فیلتر شدنم که نمیدونم چرا؟ ولی خسته نمیشم باز به روز شدم با آخوندعشقی دیگر

شادی

این لینک به دردتون میخوره بانو جان؟ http://www.khabgard.com/?id=2094888566

رضا

سلام خانوم شاعر شما به چه نوع کتاب های علاقه دارید؟

با تو مهتاب

پر شکوه عزیز من عاشق شعرم ... حتما به این انتشارات سر میزنم .. راستی به اسم وبلاگت شباهت داره ها ... نکنه یه نسبتی دارین باهم ؟؟؟