حکایت جهنم ایرانی

راستش تصمیم گرفتم عکسها را بگذارم رفتم سراغ دوربین اما یک چیزی کم بود ان هم سیم رابط حالا هر چقدر فکر می کنم یادم نمی اید کجا گذاشته ام. برای همین تا اطلاع ثانوی از گذاشتن عکسها معذورم. مثل اینکه صلاح اینه که الان این عکسها رو نگذارم.

پی نوشت: یاد این جک افتادم:

"یه نفر می میره و میره به اون دنیا . چون گناهکار بوده می خواهند اون رو ببرن جهنم ولی به خاطر اینکه بار گناهاش سبک بوده بهش حق انتخاب می دن تا بین جهنم ایرانی و جهنم خارجی یکی رو انتخاب کنه !


طرف می پرسه : فرق این دوتا با هم چیه ؟


می گویند : فرقشون در اینه که در جهنم ایرانی هر روز قیر داغ را با قیف در حلقوم گناهکاران می ریزند ولی در جهنم خارجی ها هفته ای دو بار این عمل را اجرا می کنند !


طرف یه کم فکر می کنه و بعد می گه : جهنم خارجی بهتره ، چون هم عذابش کمتره و هم جاذبه توریستش بیشتره !


خلاصه طرف را با انتخاب خودش به جهنم خارجی ها می برن و همون روز اول قیر را با قیف میکنن تو حلقش . با این کار نعره طرف تا آسمون هفتم می ره و پیش خودش فکر می کنه تو جهنم ایرانی ها دیگه باید چه خبر باشه !!!!


شخص مذکور (همون طرف) ، یه روز گذرش به جهنم ایرانی ها می خوره و می بینه همه اونجا شاد و شنگولند و دارن می زنن و می خونن. از یکی می پرسه : این جا که عذابش بیشتره ، پس چرا همه شنگولند ؟


اون یکی طرف ، بشکن زنان ، جواب می ده : خودت رو منتقل کن این جا خیلی خوش می گذره .


_ آخه با این عذاب چه جوری خوش می گذره ؟


_ این جا یه روز قیر هست ،‏قیف نیست . یه روز قیف هست ، قیر نیست . یه روز هر دوتاش هست ، مسئولش نیست . تازه یه روز همه هستند می خوره به تعطیلی ‍‍؛ خلاصه که هر شش ماه یه بار هم نوبت ما نمی شه !!!"

ماجرا اینه که اینجا ایرانه همه چیز جور باشه یه چیزی باز هم کم هست.

/ 15 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

و حالا جواب:در کشور ما مشکل سیستم وچگونگی قرار گرفتن افراد در این سیستم است که نتیجه معکوس دارد نبود ارزیابی عملکرد قوی در فرایند های جاری در امور موجب از هم گسیختگی فعالیتها گردیده ونتیجه ان هم می شود جوک شما خلاصه و عامیانه اگر این ایرانی وارد سیستم جا افتاده شود به بالا تریم مقام میرسد مثلا اکثر ایرانی هایی که از کشور خارج میشوند جزو نخبه های سازمانهایی که در ان کار می کنند هستند چرا؟ چون سیستمی که از افراد در ان قرار گرفته اند مبتنی بر وظیفه.عملکرد.روشهای علمی می باشد

افسانه

دقیقا"..

با تو مهتاب

می دونی که زیاد سرحال نیستم . این جوک رو هم قبلا خونده بودم ولی از او دسته از جکهاست که ادم هر بار بخونه میخنده .. راست می گه دیگه . همینه !!!

مونيس

با این شانسی که ما داریم اون دنیا خدا میگه : اینا تو اون دنیا ایران بودن خیلی سختی کشیدن اقلا این دنیا ببیرنشون جهنم خارجی ها !![قهقهه]

Ye Dokhtar

[نیشخند] بله..! خیلی لطیفه ی کارآمدیه..!!! من شنیده بودم میره جهنم ایرانیا میبینه همه نشستن دارن تخمه می خورن..!!! [زبان][چشمک]

مبين

سلام اگه پيام خصوصي من رو خونديد خبر بديد ممنونم شايد دنياي مجازي راهي براي يافتن راه باشد!!!

مبين

با سلام و تشكر لطفاً بفرماييد از چه طريقي سوالات و مطالب خود را بفرستم از طريق كامنت يا ايميل (اينجا كسي تنهاست ... خدا مي داند)

مبين

[لبخند] ... شعر مي‌گويم برايت با دلي آرام و خسته ... من گرفتار سكوتي هستم كه قبل از هر فريادي لازم است .... سكوتم را بشكن .............. !!!!!!!!!!!

معلم روستا

سلام پدرم وقتی از زمانی که در وزارت کشاورزی بود تعریف کرد که روزی ساعت هفت و ربع به وزارت خانه رسیدم دیدم مهندسان آلمانی پشت در هستند.از طریق مترجمشان پرسیدم که چرا زود آمدید.گفتند که کار را سر موقع باید انجام داد شما چرا دیر آمدید.اینجا که کشور شماست.شما باید آن را بسازید. همیشه از این قیاس بدم می آید بین ما و خارجی ها. در پناه حق

احمدخانی

ایکاش جهنم به این راحتی بود![لبخند] اون جک که جهنمی ها روی دیوار بودن وشنیدی [لبخند] اگه ما هیچی مون درست نباشه جوک سازی مون درسته