من برگشتم.

گفتم بر می گردم (یاد سنجد نیفتید) برای همین برگشتم تصمیمی برای بستن وبلاگ نگرفتم چون وقتی رفتم و برگشتم فهمیدم باز نگه داشتنش تقریبا معادل با بستنش می شود. زیرا می بینم با نقشه ای که استاد برای ما دارد می کشد. بیاییم  اینجا بگویم زنده ام خیلی کار کرده ام.

رفتم دانشگاه ثبت نام کردم یک کلاسمان تشکیل نشد یکی دیگر تشکیل شد. جو دانشگاه با چیزی که انتظار داشتم فرق می کرد بیشتر شبیه جو دوره باز اموزی کارمندان دولت. مثلا وارد سلف که می شوی یاد سلف اساتید دانشگاه می افتی به قول همکلاسیم ادم اینجا تفاوت دانشجو و استاد را نمی فهمد. همه مردان کت شلواری و زنان با مانتوهای کاری هستند. احترام دانشجویی در اینجا برقرار نیست نوع احترام از جنس همکاریست. 

چهارشنبه با همکلاسیهایم آشنا شدم تقریبا هم سن و سال هستیم که این هم یک نکته مثبت است. دیگر اینکه همه ماها شهرستانیم. همه ماها تدریس می کنیم فقط یکی از ماها هئیت علمی است. ویژگیهای مشابه مان تقریبا زیاد است فکر می کنم این نقاط مشترک دلیل خوبی برای دوستی خواهد بود.

بعد از هشت سال یکی از دوستانم را دیدم سه شنبه بعد از ثبت نام به بانکش رفتم و با هم تا عصر بودیم و شام هم با هم خوردیم. از هر دری سخنی گفتیم بحثهای جالبی داشتیم.

پی نوشت: از همه دوستان تشکر می کنم که چراغ اینجا رو روشن نگه داشتید.

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افسانه

موفق باشی[ماچ]

زهرای تلنگر

سلام عزیزم هرجایی انشالا موفق و سلامت باشی راستی از ماجرای رفت و امدهات نگفتی .ببینم اصلا خوابگاهی یا مثل ما در حال رفت و آمد هرچند سرزدن به اینجا وقتتونو میگیره بهتره درستو بخونی خانم دکتررررررررررررر[عینک] دیدن شما یه نعمتیه برای ی تنبلی مثل من[ماچ][خجالت][گل]

لی لی

هیات علمی شدی ما رو یادت نره دکتر.

باران

خوشحالم که برکشتی وامید وارم موفق وسربلند باشی دوست دارم ومواظب مهربونیات باش [قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب]

الهه

تبریک میگم عزیزم انشائ ا... هر جا هستی موفق و پیروز باشی[لبخند]

عمو عماد

سلام خوشحالم که برگشتی. دلم گرته خیلی حرف دارم اما خوب انگار اینجا جاش نیست!!!! فکر میکنم دلیلی نداشته باشه بگم که این روزا آدم دلش از چی میگیره!!!

الهام

ایشالا موفق، سلامت، سرحال و شاد باشی...همیشه...

سوگند

مهم نیست که چند وقت اینجوری وقت نوشتن نداشته باشی و حتی کلمه ای ننویسی .برای من این رفتن ها و اومدن ها یعنی خود خود زندگی و جریان اون. وقتی هم زندگی جریان داشته باشه و ساکن نباشه اتفاق های خوب رو هم باخودش میاره قطعا شروع درس خوندن دوباره هم مبارکه. با بهترین ارزوها .........

الی

نمی دونم چی بگم ! راستش خودم از محیط های آموزشی فراری ام ولی بهت دوباره تبریک می گم

معلم روستا

سلام قدر بدانید و کمال استفاده را ببرید.حتی با تمام کاستی هایش. درپناه حق