11 سالگی

دیروز تولد محمد عزیزم بود زنگ زده و ما رو رسما دعوت کرد. یعنی اینقدر خوشم اومد که پشت تلفن گفت شما خوبان را به جشن تولدم دعوت می کنم ساعت جشن و ادرس و شماره تلفن رو هم داد. ای جان قربونش برم.

براش یه کمد درست کردم با دو کشو و کادوهاش رو گذاشتم توش یه صندوقچه هم درست کردیم که مثل صندقچه گنج باشه. کادوهاش رو مدلهای مختلفی بسته بندی کردم  متاسفانه فقط از کمدم عکس گرفتم.

خیلی به ما خوش گذشت. امسال اینقدر محمد اقا شده بود هر سال کیک تولدش رو باباش می اورد امسال خودش زحمت اوردن رو کشید. از کادوهای که خریده بودیم خوشش اومد کتاب هانس کریستین اندرسون براش گرفته بودیم که همون وسط شروع کرد به خوندن. برامون هم یه متن تهیه کرده بود و خوند که در اون به همه کسانی که در روز تولدش متولد شده بودن تبریک گفت بگذریم که در مورد امریکا و انگستان هم که دشمن ایرانه به نظرش  چیزهای گفت. (پسرمون انقلابی فکر می کنه من هیچ مخالفتی با تفکرش ندارم میزارم خودش به این نتیجه برسه که ایا کشورهای دیگه دشمن هستن یا نه. اون باید خودش به تفکر سیاسی لازم برسه).

کیک تولد محمد هم همرنگ لباس من بود سفید با قلبهای قرمز. دیروز از لباسی که پوشیده بودم خوشم اومد خیلی به من می اومد برای تولد محمد خریده بودم.

دیروز سر به سر محمد میزارم می گم می خوای وسط دو تا یک یه صفر بزارم و 101 ساله باشی. میگه نه عمه جون این یه معجزه است که یه ادم 11 ساله 101 ساله بشه. امیدوارم 101 سالگی محمد رو ببینم می بینی چقدر باحالم برای خودم ارزوی 121 سالگی دارم.

پی نوشت1: امتحان پایان ترم افتاده نه اسفند می بینید به ما استراحت نیومده اصلا خود کرده را تدبیر نیست خودم خواستم دوباره درسم رو ادامه بدم. پس باید منتظر باشم و غر نزنم.

پی نوشت2: زندگی زود می گذره برای همین نمی خوام غصه نداشته هام رو بخورم یا غم اینکه روزی داشته هام رو از دست میدم شاید برای خودم هم سخته اما دوست دارم به این حرف عمل کنم برای همین هر موقع اینجا از نداشته هام گفتم یا ترس از دست دادنها به من تذکر بدین. چون واقعیت اینه داشته هامون کم ارزش نیست فقط ما نمی بینیمشون.

دعا نوشت: دوست دارم همیشه از شما درخواست دعا کنم برای من دعا کنید تا هر چیزی به صلاح من باشه پیش بیاد. من سعیم رو می کنم امیدوارم او هم کمکش رو از ما دریغ نکند.

/ 10 نظر / 4 بازدید
معلم روستا

سلام مبارک باشد این سالگرد فرخنده تولد محمدآقا آنقدر از ایشان و کمالاتش نوشته اید که بسیار مشتاق دیدارش شده ایم ولی افسوس که امکانش نیست. پس سلام گرم من را به ایشان برسانید. همیشه کارهای بزرگ سخت است و انسانهای سختکوش از پس آنها برمی آیند . درپناه حق

قندک

سلام. تولدش مبارک این داداش زاده ده ساله و شیرین سخت. الهی صد ساله بشه و شما هم 120 ساله.دعا می کنیم برایت که هرچه خیر است خداوند برایت منظور فرماید استاد عزیز. توی ذهنم عکستو دیدم به نظرم خیکی خوکشل شده بودی. لباس سفید با قلوب قرمز.آفرین.ویک روبان صورتی لابد

آنیل

مبارک باشه...ایشالله 101 سالگیش رو ببینی عمه جون!

زهرای تلنگر

بسلامتی و مبارکی انشالا صد ساله شه نع صد و بیست ساله بشه[چشمک] بله زندگی خیلی زودتر از اونچه که فکرشو کنی میگذره مثل برق و باد یکسال از دورری من از خانواده میگذره.یادته پارسال اینوقتا باهات صحبت کردم؟ ما هم محتاجیم به دعا و همیشه دعا گوی دوستان .میگن دعا درحق دیگران براورده میشه پس بیاین برای هم دعا کنیم

شادی

من با این سن و سالم وقتی اون مستندی که علیه یه سری کشورها ساختند رو دیدم تحت تاثیر قرار گرفتم. چه برسه به محمد عزیز 11 ساله. تولدش مبارک باشه. ایشالا به ثمر رسیدن و موفقیت هاش رو زیر سایه پدر و مادرش ببینی و جشن بگیرین.

افسانه

عزیزم..تولدش مبارک.. عزیزم همیشه دعاگو هستیم[گل]

مدادرنگی

سلام، تولدشو تبریک میگم.. من هم اینو تجربه دارم، آدم وقتی می بینه کوچیک تر های اطرافش جلوی چشمش بزرگ می شن و شخصیت والایی پیدا می کنن خیلی لذت می بره.. یه حس خیلی خوبیه.. البته من نه عمه هستم نه خاله [لبخند] ولی کلا می گم.. آفرین واقعیت هم همینه.. منتها همه ش باید به خودمون (این موجودات فراموشکار) یادآوری کنیم.. :) چشم اگه قابل باشم دعا می کنم [گل][قلب]

سوگند

تولد محمد عزیز مبارکه امیدوارم سالهای سال سلامت و شاد و ناب زندگی کنه در کنار خانواده خصوصا عمه جون مهربونش دلم سوخت وقتی نوشتی که دشمنان ایران رو می شناسه . توی سنی که میشه اون رو با بازی درس و ورزش و پیشرفت پر کرد مغز بچه ها رو با سلیقه های سیاسی اجباری پرکردن واقعا ظلمه در حق اون بچه اما خوب کاری هم نمیشه کرد و گریزی هم نیست. تنها باید صبر کزد میگم حالا اگر نمیشود ازلباس و مهمانی و کیک برای ما عکس بگذاری خوب یه جوری قابل پذیرش هست اما از محمد به ما عکس نشون بده دیگه دلمون اب شد به خدا راستی برای بند دوم پینوشت هم خوشحالم که خودت به این رسیدی که داشته هات خیلی زیاد هست. خیلی زیادتر از اونی که فکرش رو هم بکنی برای تو دوست عزیزم همیشه دعاهای خوب دارم

دخترک پاییز

تولدش مبارک باشه این گل پسر ما... الهی که با تنی سالم و دلی شاد سالیان سال در کنار عزیزانش زندگی کنه [ماچ][قلب] اوه! پس آخرش اون امتحاناتی که دادین شد میان ترم و اصل کاری ها تو راهند [اضطراب][وحشتناک] خدا بهت رحم کنه خواهر [نیشخند] ولی من میدونم، از پسشون به خوبی بر میای... غمت نباشه [ماچ]

سامورایی

این محمد کلا کاراکتر جالبی داره [چشمک][نیشخند] تولدش مبارک انشالله که هردوتون عمر طولانی با عزت داشته باشید