ماه رمضان

آمد رمضان و عید با ماست 

قفل آمد و آن کلید با ماست 

بربست دهان و دیده بگشاد

 وان نور که دیده دید با ماست 

آمد رمضان به خدمت دل

 وان کش که دل آفرید با ماست

 در روزه اگر پدید شد رنج 

گنج دل ناپدید با ماست 

کردیم ز روزه جان و دل پاک

 هر چند تن پلید با ماست

 روزه به زبان حال گوید 

کم شو که همه مرید با ماست

 چون هست صلاح دین در این جمع

منصور و ابایزید با ماست 

 

به قول مولانا امد رمضان. این ماه عزیز رو تبریک میگم.

من این ماه رو دوست دارم با اینکه می دونم گرسنه و تشنه موندن اون هم توی این گرما سخته اما وقتی توی این ماهم من می تونم روزه بگیرم با اینکه قدرت دو روز روزه پشت هم در یک ماه دیگر رو ندارم. امروز که اخرش فهمیدم یوم شک بود نشد روزه بگیرم امیدوارم فردا بشه. 

 این ماه تمرین صبر و خوداریه. امیدوارم انتهای ماه سر بلند از این امتحان بیرون بیاییم.

پی نوشت: امروز از آقای مقدم کامنتی دریافت کردم که به من اطلاع دادن فاطیما نویسنده وبلاگ همه دخترانگی های من در بیمارستان در آی سی یو و در اغماست. هنوز از این خبر شکه ام و امیدوارم یک شوخی وبلاگی باشه. از دوستان می خوام براشون دعا کنن.

 

 

/ 7 نظر / 4 بازدید

سلام دوست عزیز شما می توانید با روشی ساده از اینترنت کسب در آمد کنید فقط کافی است ثبت نام کنید کد تبلیغات محصولات شرکت را درون وبلاگ خودتون بگزارید و پول بگیرید به همین راحتی پول نمی خواهد بدید پس کلاهبرداری نیست تبلیغ کنید پول بگیرید پاداش ثبت نام شما 10 هزار تومان میاد تو حساب تون برای ثبت نام و راهنمایی بیشتر به آدرس زیر بروید http://www.paysel.net/AFF.php?parent=14320 فروشگاه bbin فروش انواع لوازم جانبی کامپیوتر انواع مستند ها وفیلم های سینمایی کم یاب انواع وسایل بهداشتی و طبی نرم افزار ارجینال و انتی ویروس لوازم ورزشی و کوهنوردی مد روز انواع لباس و زیورالات انواع عینک وساعت گردنبند دست بند سنگ های شفا بخش فروشگاه bbin (ببین و خرید کن) www.bbin.persianblog.ir

سوگند

ماه تمرین صبر و خودداری بهت مبارک... امیدوارم خیلی بهت سخت نگذره...من رو حتما تو دعاهات فراموش نکن. یه ذره هم چون شمالی هستم پارتی بازی کن.....

الهه

مبارک باشه...امیدورام آخر ماه دست پر باشی[لبخند] التماس دعا

سوگند

اختیار داری خانمی . دعای همه اونایی که دلشون پاکه نابه و من شدیدا بهش نیاز دارم....

علیرضا مقدم

سلام. من دوست و همنورد فاطیما ( وبلاگ : همه دخترانگی های من ) هستم. فاطیما در حال حاضر در بدترین شرایط ممکن در آی سی یو در اغما به سر می بره. برای بازگشت دوباره اش محتاج دعای شما دوستان و کوهنوردان عزیز هستیم.

فیتزکارالدو

شوکه شدم و باور نمی کنم. کاش می شد خبرهای دقیق تر ی بدست می آوردیم. امیدوارم هر چه زودتر از سفر برگرده ،سالم و پرشور و انرژی .

محمدرضا

من چی بگم؟!! خدا خودت سلامتیش رو بهش برگردون اصلا" حال روحیم خوب نیست ببخشید[ناراحت][گل]