سهراب کیه؟

m%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%D8%AADSC000831%20%28110%29.JPG
چشم آبی مرا خواب گرفت بی اجازه دل مهتاب گرفتخواب دیدم در ده بالا دست آب گل شد دل سهراب گرفت
خواهرم که کتابش را چاپ کرد  بعد از اینکه از زیر چاپ در آمد چند جلد از آن را به همکارانش هدیه داد. یکی از آقایون همکار بعد از نگاهی به کتاب در جمع از خواهرم سئوال جالبی درباره شعر بالا پرسید او گفته بود " سهراب کیه؟" و همکار دیگرش جواب جالبی داده بود و گفته بود "همیشه پای یک مرد در میانست!"
حالا این خاطره ربط دارد به پست قبل تا من گفتم اتفاق خیری دارد رخ می دهد همه ذهنها به سمتی رفت و قطار تبریک روانه شد من گفتم یه اتفاق خیر سر وقتش هم توضیح می دهم. راستش شاید به خاطر این اتفاق خیر دعوتتان کنم که مهمان من باشید اما مراسمهای آنچنانی باب دل من نیست و همیشه از آن مهمانی های که همه هستند و نمی دانم که آمد و که رفته دل خوش ندارم و از این دلواپسم که دوستان و کسان عزیزم گرسنه و تشنه جمع را ترک کرده باشند به حتم چنین مراسمی را دور می زنیم تا کسی را دلخور نکرده باشم که از قلم افتاده است.
/ 3 نظر / 3 بازدید
ali

هنوزم خبر خوش در هاله ای از ابهام هست اما هر چه که هست خیره و شایسته ی شادی و جشن گرفتن. آرزو میکنم همیشه خیرو خوشی قرین زندگی شما باشه.

پرشکوه

علی آقا ممنون خیر است و امیدوارم زندگی شما هم همراه خیر و شادی

سامورايي

سهراب رو البته خانمها بيشتر دوست دارند<br />من ديدم بيشتر دوستاني كه اهل شعر هستند تمايل آقايان بيشتر به شاملو و خانمها به سهراب است <br />زياد به اقايون گير نديد <br />بعضي هاشون گرفتاري هاي ديگه اي دارند<br />مثل يه دوست ما كه يك بار پرسيد ميگم اين استقلال و پرسپوليس مال كجان كه واسه همه مملكت مهمند<br />ديگه سهراب كه جاي خود داره <br />خبر خوش هر چي كه هست ايشاله كه مبارك باشه و هميشه دستتون به كار خير و خوشي مشغول باشه