زندگی در سرزمین من

در سرزمین زندگی می کنم که دستان زنی را می بندند که چرا قانون می دانی و حق می ستانی. 

در سرزمینی زندگی می کنم که از مردگان می ترسند.

در سرزمینی زندگی می کنم که روز دفن پدری دخترش کشته می شود.

در سرزمینی زندگی می کنم ...

راستی من در این سرزمین زندگی می کنم؟

/ 10 نظر / 4 بازدید
Golchehreh

Salam.salam.khubi?khastam begam dige lazem nist pul jam konid.man ru hamun gushiye darepitam tunestam rah bendazam.

شهین

سلام شما امتحان دکترا قبول شدید؟تو ی رشته مایعنی ریاضی هیچ کدوم از دوستای من قبول نشدند همه هم شریف و علم و صنعت بودند .راستی رشته شما چی؟

شهین

امروز جمعی از رتبه های برتر ارشد که هیچ کدوم هم قبول نشدند رفته بودندسازمان سنجش رتبه هاشونو گرفته بودند ولی قانع نشده بودند حالا دارند امضا جمع می کنند قراره روز دوشنبه جلوی سارمان تجمع کنند از اونجا هم برند وزارت علوم و بعد هم مجلس .اخه اینا واقعا دارن به شعور ما توهین می کنند .شما هم اگر دوست داشتید می تونید بیایدودوستانتونو مطلع کنید که بیان .موفق باشید دوست عزیز

یک انسان

سلام من هم قبول نشدم، البته من با اصل قبول شدنم زیاد مشکلی ندارم ولی بعضی از درصدهام واقعا عجیب و غریب بودند!! سر کار خانوم شهین من هم اگر دسترسی داشتم حتما در امضا جمع کردن شرکت میکردم، متاسفانه سیستم امتحان گرفتن از همون ابتدا شکل توهین آمیزی داشت هم به اساتید و هم به داوطلبین، اما اگر یادتان باشد آن زمان هم اعتراض شد و خیلی از اساتید و دانشگاه‌ها هم نمیخواستند همراهی کنند که مجبور شدند. بدبختی اینه که مسائلی که خیلی گستره وسیعتری رو شامل میشه به سادگی میپوشانند و ماست مالی میکنند چه برسه به این مسئله که تقریبا اکثریت مردم باهاش ارتباط برقرار نمیکنند و وقتی ما حرف از توهین میزنیم فکر میکنند غرور بیجا داریم یا منظورمون اینه که میخوایم الکی دکترا قبول بشیم.

یک انسان

راستی تقریبا قالب وبتون برام نمیاد! مشکلی بود درخدمتم.[گل]

ali

خوشحالم که مرگ دردناک هاله سحابی، موجی از روشنگری و بیداری نسبت به اوضاع کنونی جامعه در دل هم میهنانم ایجاد کرده. امیدوارم که همه ی این روشنیدگی ها، محبوس در دلها و ذهن ها نشه و به صورت یک آگاهی عملی خودش رو بروز بده.

فيتزكارالدو

يكي از بهترين راه هاي مقابله همين زندگي كردن است. مي شود. مردم در اين ايام كجا مي روند؟

سوگند

در سرزمین ما دارند درد فقر زور قدرت دروغ و زندان و در نهایت مرگ را به مردم با نام زندگی هدیه می کنند. اینها آبرو را خوردند و حیا را قی کردند ...