گودر رفت

1- برگ چرخید چرخید و ارام به لباس من چسبید و من آن را به یادگار از روز 13 تیر 1392 به خانه آوردم تا یادم باش روزی ادم مثل برگ از درخت زندگی جدا می شود سبک بال و بی علقه.

2- گودر هم به خاطرات پیوست من دیگر لینکستان گودری ندارم تا به راحتی به شما سر بزنم. اگر در لینکستان وبلاگم نیستید بنا را بگذارید که من حافظه ام خوب نیست و اگر می بیند اسم وبلاگی هست به خاطر حافظه مرورگر کامپیوترم  نه حافظه من است. پس یاد آوری کنید تا لینکستانم کامل شود.

3- درباره چیزی دوست ندارم چیزی بنویسم ولی وسوسه می شوم بنویسم. به نظرتان چی کار کنم؟

/ 31 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مدادرنگی

سلام.. حالا چرا گوگل گودرو حذف کرده..!؟ (خصومت خانوادگی داشته..!؟ :دی ) بنظر من ننویس چون بعدا که نوشتی وسوسه ات از بین میره و خودتو ملامت می کنی که چرا نوشتی..! نمی دونم حداقل من اینطوریم..!

Alireza

سلام پرشکو جون.... مرسی عزیز[گل]

یاس

عزیزم بعضی وقت ها دایم یه چیزی انسان رو قلقلک می ده که می خواد بنویسه . اما چند رور که می گذره ، براش عادی می شه و از کنارش می گذره . برای من که این طوریه . این جور مواقع بیشتر حوصله ندارم که بنویسم . نه این که بترسم از پشیمون شدن .

صادق

سلام دوست عزیز وبلاگ خیلی خوبی داری تم وبلاگتم برام جالب و زیبا بود منم اهل شعرم و شعر میگم اگه مایل به تبادل لینک بودی منو با نام اشعار غم لینک کن و خبر بده منم به نام دلخواهت لینکت کنم موفق و عزیز باشی دوست عزیزم ---------------------------------------- گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی صبر كن پیدا شود گوهر شناس قابلی

علی احمدخانی

سلام بلاخره پیدایتان شد!! عکس وبلاک شما خیلی بهتر شده وانشالله رو حیه شما روز به روز بهتر بشه و مطالبتون با ارزشتر و زندگی تان پرشورتر و.. هر روز تان یک قدم از دیروز به اوج ارزش انسانی نزدیکتر سعادتمند باشید

lمریم

سلام آجی جون خوبی؟[ماچ] خوش میگذره عزیزم؟[قلب]

زهرای تلنگر

[گل][گل] [گل]

ارزو

علیرضااااااااااااااااا[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

سوگند

دوست نداشتنی ها رو رها کن برن. رفتنی باید بره