شروع دیر هنگام

شاید عجیب باشه بعد از یک ماه که از سال تحصیلی که گذشته ادم بره سر یه کلاسی. ولی من رفتم خوشبختانه کلاس خوبیه و دانشجوهاش دوست دارن بهشون زیاد درس بگم و اولین کلاسی بود بعد یک ساعت و نیم کلاس وقتی گفتم درس تموم چونه زدن که ادامه بدم.

موقع درس دادن یکی از دانشجوها برام جالب بود راستش همش  مشتاق بود از مطالب ساده بگذرم و برسم به مطالب پیچیده. حس می کردم مثل دانشجویی نشسته که می خواد ببینه استادی که اومده سر کلاس چند مرده حلاجه. خب راستش دوست داشتم نظرش رو اخر کلاس بپرسم که درست ندیدم.

داشتم از دانشگاه خارج می شدم و برای خروج باید از نگهبانی ورودی خانمها خارج می شدم که دیدم همون دانشجو با تلفنش تو نگهباتی حرف میزنه و می گفت:" هورا استادش عوض شده و استاد یکی دیگه است و حالا هم کلاس تموم شده ..." و من همین موقع از نگهبانی خارج شدم و بقیه مکالمه رو نشنیدم ولی از تن صدا فهمیدم که از کلاس ناراضی نبوده.

پی نوشت: از تدریس در این دانشگاه لذت می برم  چون حس می کنم دانشجوها مشتاق دانستن هستن.

/ 8 نظر / 4 بازدید
alireza

چقد عجیب.... کم پیدا میشن همچین دانشجوهایی... البته جذاب بودن درس و علاقه ب اون ب استاد هم مربوط میشه... بعضی از استادا دانشجو رو از اون درس بیزار میکنن... بعضیام مث شما مشتاق.... این است تفاوت شما... ب خودتون افتخار کنین[قلب]

آنیل

وقتی دانشجوها مشتاق هستن استاد هم کمتر خسته میشه و مشتاقتر از اونا میشه! تو شریک دیدم اینارو!

مبین

چه خوب [گل]

الهام

خدا رو شکر. خیلی برات خوشحالم...مطمءنم روزای بهتری هم در راهه

سامورايي

دانشجوي مشتاق رو بايد طلا گرففت البته اگر فيلم بازي نكنه[چشمک]

بچه تخسه

چه حس خوبیه که دیگران رو راضی از کارت ببینی:) موفق باشی هر روز بیشتر از دیروز:)

مهتاب

من چقدر از این بخش تست کردن اطلاعات توسط دانشجوها می ترسم ... تو چون به اندازه کافی به درس مسلط بودی خوشحال هم شدی ولی قطعا استاد قبل از تو گیر سوالات بچه ها افتاده بوده و بعد هم بچه ها فهمیدن اطلاعاتش کمه و از اموزش خواستن که استاد باتجربه تر براشون بیارن ... امیدوارم موفق باشی