مهمان ناخوانده

IMG_0275.JPG

خیلی بد است در خانه ات را نتوانی ببندی و مجبور باشی کسی را به خانه ات راه بدهی که دوست نداری. بدتر از همه او ادعای صاحب خانه ای دارد و ابراز می کند در این خانه همه او را دوست دارند در این مواقع بغض دارد خفه ات می کند ولی نمی دانی چه کار کنی وقتی می بینی با چه خفتی خانه ات برای قدوم نامبارک کسی تزیین شده و چه تزیین مزخرفی. راستی کی میشود خانه ام مال خودم باشد و مهمان ناخوانده را به آن راه ندهم و مجبور نباشم ریخت نحسش را تحمل کنم. 
امروز از آن روزهای بد است بگذریم. راستی می شود شما به گوش مهمانم برسانید که از بوی جواربش از ریخت و قیافه اش می توانم بگذرم اما از رفتار و گفتار نشسته اش نمی توانم اگر دیدی و جرات کردید و سرتان را نشکست به او بگویید.
پی نوشت: امروز در خانه هیچ مهمانی ندارم.
/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سامورايي

راستش من فكر ميكنم اين خانم پرشكوه از اون تيپ افرادي بايد باشه كه خيلي خيلي كم پيش بياد كه از كسي بدش بياد حالا فكرشو بكن اين بشر چه معجوني بوده كه شما اينطوري با نفرت ازش ياد ميكنيد

Anonymous

سلام و درود بر باشكوه عزيز.راستش از آنجا كه بنده ساده مي باشم و كودن لذا خيلي از اين ماجرا سر در نياورده و متوجه نشدم كه كجا به كجا نقل كجاست؟ شخص خاصي و بد گفتاري وارد وبلاگتان شده كه ازحضور ناخوانده اش رنجيده ايدآيا؟ <br />قندك

Anonymous

من نوشتم پر شكوه اين چاپ كرد با شكوه؟ عجب روزگاريه اين روزگار پيري ها؟ جل الخالق!ببخشيد

Anonymous

خداییش ادم بد شناس باشه سر صبح اول هفته همچین عجوبه ای رو بخواد تحمل کنه!!روی سیاه ناخون دراز!!ادم چاخان!!واه واه واه!!!<br />فکر کنم امروز داره تشریفش رو میبره!!<br />کلی خرجم دست ملت گذاشته و کلی ادم بدبخت که دلشون الکی خوشه!

رضا

من هم مثل این اقای ناشناس تگرفتم منظورت چیه؟

خانم هویج

ای امان از این ناخوانده ها.<br />منم دلم میخواد در خونه رو به روی همه ببندم. بعضی وقتها حتی به روی خودم. اما نمیشه که

نازی

خیلی حس بدیه .. <br /><br />منم برام پیش اومده و چاره ای جز تحمل نداشتم !

احمدخانی

به خیلی چیزها باید عادت کرد<br />ما در این دنیا همه مهمانیم وهیچ کس صاحب خونه نیست<br />این خوب است که مهمان خودی نباشد وشاید آدم از او بدش بیاید<br />ولی کسی که آدم از او خوشش می آید به اومی گوید شما صاحب خونه اید<br />درضمن این خانوم ها از قدیم از مهمون بدشون می آید بخصوص اگر طرف اگه از خونواده خودش نباشه!<br />مهمان حبیب خداست ( هر که می خواد باشه)

پرشکوه

ما مهمانیم قبول مهمان هم حبیب خداست ولی نگفته اند کسی که ادعای صاحب خانه ای داره هم حبیب خداست همه مهمانها چه خودی چه نخودی خوبند فقط این یکی را قلم بگیرم معادله من درست در می آید.

احمدخانی

سلام بر خواهر م<br />تجربه چیزهای را مشخص می کند که با هیچ چیز نمی شودبدست آورد<br />ولی چه بداست که همیشه باید گرانمایه ترین چیز را انسان فدای تجربه کند :<br />سرمایه عمر!!