روند خوب کاری

یکشنبه از دانشگاه جدیدم به من زنگ زدند. قرار شد دوشنبه برای امضا قرارداد برم. این دانشگاه همه چیزش محترمانه تر از دانشگاه های دیگه ای هست که تدریس می کنم. همونطور که مقطع تحصیلی که باید درس بدم کارشناسی ارشده رفتارشون هم همونقدر بهتر بود. مسئول اموزشش هم دانشگاهی دوره کارشناسیم بود و از این بابت هم باعث مسرت بود چون حرف مشترک زیادی داشتیم. از طرف دیگه استاد من در دکترا هم که معاونت آموزشی کل همین دانشگاه هست نیز موجب شد که من یه استاد توجیه شده باشم چون استاد گه گاه میره روی منبر و از طریقه ارائه دروس در دانشگاه زیر مجموعه اش میگه. 

موقع برگشتن از دانشگاه از یه دانشگاه دیگه هم تماس گرفتن و یه درس دیگه به من پیشنهاد شد. پس من این ترم  چهار دانشگاه تو چهار شهر تدریس می کنم. 

این ترم از نظر کاری برای من خوب بود. از نظر تحصیلی هم اون کم اوردن نمره زبان باعث نشد عقب بیفتم چون استادهام هنوز هیچ نمره ما رو رد نکردن و و یکیشون تصمیم گرفته یه امتحان دیگه بگیره چون فکر می کنه باید مباحث بیشتری رو مطالعه کنیم و همین کارش باعث میشه حتی اگه نمره زبان داشته باشم باز هم نتونم جامع بدم.

امروز یکی از همکلاسیهام با استاد و اموزش صحبت کرده بود دو تا خبر خوب به من داد اولی این که استاد گفته اگه ظرفیت دانشجوهاش پر باشه یه استاد تو رشت هم در رشته ما کار می کنه. مورد دوم هم که یه مطلب نقل قول از اموزش بود که خیلی عالی بود.

از یکشنبه تا امروز از نظر کاری و تحصیلی خبرهای خوبی می شنوم. امیدوارم این روند همین جور ادامه داشته باشه.

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهتاب

خیلی خوبه ... برات خوشحالم که با این سرعت داری پیشرفت می کنی . ماشالله داری ها...

سوگند

وقتی خبرهای خوب رو میخونم حیفه ننویسم که چقدر خوشحالم ازشنیدنش . برای یه همچین خبرایی دیگه نباید خاموش موند . تبریک میگم استاد عزیز

یاسمین

سلام عزیزم . خسته نیاشی و موفق باشی تو همه ی کارها . عید غدیر مبارک [گل]

احمدخانی

سلام عید شما هم مبارک باشد الحمدلله از همه جا برای شما کار می باره[لبخند] وبه قول معروف وقت سرخاراندن ندارید[خنده] ولی یه خورده به خودت استراحت بده!

معلم روستا

سلام امیدوارم همیشه این روند رو به رشد برایتان استمرار داشته باشد.کسانی که در آموزش مهارت دارند باید در سطح بالاتری قرار بگیرند تا بتوانند بهتر خدمت کنند. خوشحالم که استادانی هنوز هستند که هم سواد لازم و هم تعهد کافی دارند. امیدوارم این روند خوب برای شما ادامه دار باشد تا از کار و تحصیل و تدریس همیشه رضایت مند باشید. درپناه حق

آنیل

اذیت نمیشی 4 تا شهر میری؟؟؟؟

مدادرنگی

من هم امیدوارم ادامه دار باشه [گل] 4تا شهر بخوای بری برات سخت نیست..؟

سوگند

عزیزم من همش میام ومیخونمت . اره مثل قبل فعال نیستم اما می بینم همه پست هات چه اینجا و چه توی فیس بوک. نشون به اون نشون نقاشی های خوشگلی که دیدم کلا کم حرف شدم این روزا

alireza

بازم خبرای خوب...[گل] این نتیجه تلاشهایی هست ک قبلا کردی... موفق باشی همشهری[چشمک]

سامورايي

همينه كه كم مينويسيد سرتون شلوغ شده حسابي