دیروز و امروز

دیروز صبح منجیل رفته بودم هوای رشت گرم بود فکر کردم اونجا دیگه  برشته بشم. درسته که افتاب تیز بود ولی خنکایی زیر پوست ادم می دوید باد خنکی از پشت سد می اومد که واقعا در این تابستان بهشت رو یاد اوردی می کرد. شاید صحنه  توربینهای بادی و دریاچه سد موجب ترکیب زیبا و رویایی برای این شهر افتاب خیز گیلان شده هر چند سرسبزی منجیل مثل بقیه شهرهای گیلان نیست ولی به قدر کفایت زیبایی داره.

عصر موقع برگشت رفتم بازار یک متری و نیم پارچه خریدم و عصر همه پارچه رو به شیوه ابلهانه ای بریدم چون فکر می کردم خیاطی مثل جعبه کادو درست کردن یا کیف دوختنه. این قدر از دست خودم عصبانی شدم که نگو. فقط شانس اوردم در مورد خریدن پارچه خصاصت کردم وگرنه ضرر بیشتری به خودم میزدم باید حرف مرضیه و لاله رو برای رفتن به کلاس خیاطی می شنیدم.

پی نوشت1: امروز صبح ساعت نه رفتم بیرون تا ساعت دوازده پنج تا بانک رفته بودم و یه نامه رو هم پست کردم. واقعا زمان امروز پر برکت بود.

پی نوشت2: پذیرفتن اشتباه گام بزرگیه در جبران هر خطا وقتی پذیرفتید که اشتباه کردید می تونید تصحیح کنید ولی وقتی نپذیرید راه خطا رو باید ادامه بدید. 

/ 13 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سامورايي

ميدونم ولي من منظورم دقيقا اعتراف بود چون به نظرم مقدمه پذيرش اشتباه است

قندک

سلام و درود فراوان بر شما. یعنی من الان دارم با یک استاد برشته مکاتبه می کنم؟ خوبی شما.خیلی ممنون از لطف و بزرگواریتون که بهم سر می زدین.درود.

باتومهتاب

کلاس خیاطی؟ [متفکر] چه ایده جالبی! دلم می خوام خیاطی یاد بگیرم ولی حوصله خیاطی کردن ندارم . به نظرم وقت تلف کردنه . باید بیشتر بهش فکر کنم . با پی نوشت دو موافقم ... جلوی ضرر رو هرجا بگیری منفعته

احمد خانی

سلام این ادمی است که می تواند لحظات را پر برکت کند چه بسا همان لحظات برایم به بیهوگی گذشته باشد پس بیایید قدر لحظات را بدانیم

احمد خانی

یاد رفت بگویم به نظرم واجب ترین چیز برای دختر ها یادگیری خیاطی و آشپزی است

یاس

سلام پرشکوه جان . چه تصویر زیبایی از منجیل ساختی . واقعا هم همین قدر زیباست . به نظر من خیاطی خیلی راحت تر از کیف دوختنه . اون هم کیف هایی که شما به اون زیبایی دوختین . موفق باشید .

ند نیک

پی نوشت دو خیلی فیلسوفانه است. قبولش دارم. حالا بگو پارچه ها را چکار کردی؟ دادی خیاط یا کلا به فنا رفت؟

باران

سلام استاد عزیز ماهم اومدیم استان شما خیلی خوش گذشت مخصوصا دهکده ی ساحلی یه جورای در فکر خرید یکی از ویلاهاش هستیم

مریم

سلام عزیزم خوبی؟ خسته نباشی از این همه فعالیت گلم[بغل] وای آجی من یکی که اعصاب خیاطی رو ندارم [ابرو]

alireza

جمله آخرتو قبول دارم و خیلی دوست میدارمش[گل]