چشمهای شسته.

زمان می گذرد از اینکه از این دست دادن حسرت نمی خورم تعجب می کنم علت تعجبم در این است که قبلا همیشه حسرت گذشت زمان را می خوردم. 

حس می کنم یا دیگر به این از دست دادنها عادت کرده ام یا شاید چون فکر می کنم به هر چیز می شود خوشبینانه نگاه کرد مثلا بدترین حوادث  را می توان  یک شانس بزرگ در زندگی دید و از هر لحظه زندگی لذت برد و به خاطر یک حادثه بد کام خود را تلخ نکرد و شاید چون این حسها را دارم دیگر حسرت نمی خورم.

در واقع حق با من است و  گذشته زمان  را می شود  به فال نیک گرفت و اینگونه در نظر بگیریم که شاید بعد از این لحظات لحظات بهتری منتظر ما هست.

/ 6 نظر / 4 بازدید
مبین

تا کی غـــم آن خـــورم که دارم یا نه ویـن عـمـر به خوشـدلی گذارم یا نه پـرکـن قـدح بـاده که معلومم نیست کـایـن دم کــه فـــرو بـرم برآرم یا نه " خیــــام "

زویا

هیییی [افسوس] حسرت نمیخورم اما خب بعضی اتفاقات باعث میشه افسوس بخورم

ل. بانو

بهارتان گلباران، غم از شما دور باد، حتماً آینده برای نیکان است، آرزوهای خوش

احمدخانی

سلام بر شما سال نو را به شما تبریک می گویم انشالله آخر سال دیگر افسوس گذشته را نخورید و روز به روز بر خوشی های شما افزوده شود سعادت مند باشید

مهتاب

خوش به حالت که دیگه حسرت از دست دادن زمان رو نمی خوری شاید به خاطر اینکه از گذشت زمان به طور مفید راضی هستی سال نو مبارک امیدوارم سال 93 برات یه سال به یاد موندنی باشه و اتفاقاتی توش بیفته که خوشیش تا همیشه به یادت باشه

سامورايي

ولي من هميشه حسرت زمان رو ميخورم هرچند بيفايده است