مرگها و زندگیها

اول نوشت: سلام فکر کنم دیگه همه فکر کردن من اینجا رو فراموش کردم ولی واقعا این مدت که نبودم روزگار بدی که نداشتم بلکه روزگار خوبی هم داشتم رفتم سفر شیراز که سفر خوبی بود پرپوزالم رو نوشتم و دادم به گروه و منتظر نتیجه اون در پایان خردادم تنها دلیل ننوشتنم این بود که حسش نبود.

دوم نوشت: امروز بعد مدتی دلم نوشتن خواست اما پرشین بلاگ بازی در اورد الان مجبور شدم با گوشیم واردش بشم و بنویسم اگه اشتباه تایپی زیاده ببخشید.

سوم نوشت: دیروز داشتم تو جاده می رفتم تازه از ترافیک شهر خلاص شده بودم و به سمت دانشگاه میرفتم که دیدم همه به سمت راست منحرف شدن و اروم کردن پلیس رو دیدم یکی دوتا ماشین جلوم بود از ماشین پلیس که رد شدم بدن خونی رو وسط جاده دیدم. یعنی مرگ به سراغ یه بنده خدایی وسط این جاده اومده بود وسیله سازش یه دستگاه پراید شده بود از کنارش رد شدم اما چند صد متر جلوتر حالم بد شده بود کنار زدم دلم برای کسانی سوخت که نبودنش رو حس باید بکنند. حالم که بهتر شد حرکت کردم مجبور بودم برم  دانشگاه سوالات امتحانی رو بدم هم زمان با من استاد دیگه ای که نمی شناختم هم اومده بود فردای روز امتحان دانشجوهاش عروسیش بود. دیدم کنار مرگها زندگیها ادامه داره کنار ناخوشیها خوشیها. چقدر دنیا عجیبه.

/ 6 نظر / 16 بازدید
مبين

الدنيا ظلّ زائل دنيا سايه ايست زايل شونده. مولاي متقيان مي فرمايد: آگاه باشيد اين دنيا كه شما آن را آرزو كرده و به آن علاقه داريد و شما را گاه به خشم مي آورد و زماني خشنود مي سازد، نه سراي اقامت و باقي ماندن شما است و نه جايي كه براي آن آفريده شده و نه محلي كه به آن دعوت گشته ايد. حضرت علي عليه السلام نيز مي فرمايند: ما أسرع الساعات في اليوم، أسرع الايام في الشّهر، و أسرع الشهور في السنه و أسرع السنين في العمر. چه بسيار به شتاب مي گذرد ساعت ها در روزها و چه زود سپري مي شود روزها در ماه و چه شتابنده است ماه ها در سال و چه با تندي مي گذرد سال ها در عمر.

خاطره

این صحنه ها خیلی دلخراش اند چند وقت پیش شمال اومده بودم تمام مسیر پر بود از این صحنه ها من دل دیدنش رو ندارم

ارزو

واقعا بعضی ها چقدر مظلومانه میمیرن. روحش شاد. راستی شما کدوم دانشگاه رشت هستین?دولتی?

احمدخانی

سلام بر شما یاد این جمله افتادم"مرگ دست خداست ، پراید وسیله است" خدا رحمتش کند

حدیث

پس روزگار خوشی داشتی [عصبانی] والا ما هر روز سر میزدیم و اصلا هم روزگارمون خوش نبود[دلشکسته]

مرتضی

سلام دوست قدیمی زندگی پر از این اتفاقات است همونطور که مرگ اون خدا بیامرز واقعا دردناک است ولی عروسی اون استاد هم خیلی قشنگ است.به نظرم هر دو این ها در کنار هم یک مفهوم را می رساند. زندگی با همه بالا و پائینش در جریان است.[گل]