حرفهای زیاد

خیلی حرف هست که بنویسیم از سه شنبه که امتحان گرفتم یا حرفهای تهدیدی و تطمیعی رییس امتحانات که بوی خوشایندی نداشت یا درباره تحویل پروژه های عجیب و غریب دانشجویانم یا برگه های امتحانی انها که اشکم را در اورد و از خودم نا امید شدم یا التماس دعاهایشان زیر برگه ها. بجز اینها می توانم  از کارهای اداری این دو روز یا تنظیم اجاره نامه الکی تا درگیریم با صاحب ملک بنویسم حتی می توانم  از زبانه های اتش انفجار ایستگاه گاز لاکان که مریم دیده بود و همچنین درباره احتمال قطعی گاز به خاطر این انفجار هم بنویسم اما دست و دلم به نوشتن نمی رود. فقط اخرین قلم که از دستم در رفت را بگویم من امتحان دکترا ثبت نام کردم. 

پی نوشت: محمد، علی را صدا کرد و قاب عکس پدر را به علی نشان داد و گفت "بابا شما چقدر شبیه پدر بزرگ هستید." همین حرف محمد موجب شد آلبومهای عکس را زیر و رو کنیم و کلی خاطره از توی آن در آوریم. 

/ 7 نظر / 3 بازدید
mahdi

سلام.وبلاگ خوبی دارید.واقعا خوبه.اگه میتونید به من هم سر بزنید.

آنیل

ایشالله که دکترا قبول میشی. حالا درک میکنم وقتی دانشجویی نمیتونه امتحان رو خوب بنویسه، چرا استاد ناراحت میشه! راستی تولد محمد هم با تاخیر مبارک ایشالله 120 ساله بشه همراه با پدرو مادرو عمه هاش!

قوری

خیلی قشنگ بود ثبت نامت در امتحان دکتری.... یعنی هنوز امید هست[لبخند]

ن.د.ا

منم ثبت نام کردم. [ماچ]

افسانه

موفق باشی

مونيس

دكتر پرشكوه! هوم ![متفکر] فقط بايد قول بدي وقتي دكتر شدي بي بضاعتا رو مجاني ويزيت كني!![نیشخند]

باتو مهتاب

دلم گرفت. نمی دونم چرا این پستهای اخری رو که می خونم دلم می گیرم . انگار هیچکی دل و دماغ نداره ... منم ثبت نام کردم یاد کنکور لیسانس بخیر همه فک و فامیل بچه کنکوری داشتن هنوز هم همه فک و فامیل بچه کنکور دکتری دارن ...