سکوت عاشقانه

رفتم خیابان کاری داشتم که وسوسه شدم خودم را به معشوقم برسانم خودم را در آغوشش رها کنم و گریه کنم تمام روزهای نداشتنش را و بخندم با او به اندازه  تمام روزها نبودنش. ترسیدم صدایم در نیامد که  صدایش کنم که ترا می خواهم که معشوق تمام لحظه هایم تو هستی. چیز نگفتم اما همینکه اورا در چشمهای تک تک زنان و مردان خیابان می دیدم لبخند می زدم فهمیده بودم او در قلب همه زنده است.

وقتی می آمدم دست کلیدم را در دستم می فشردم دست کلیدم که عروسکی سبز داشت تا ترا به خاطرم آورد.

پی نوشت: چهارشنبه تهرانم.

/ 6 نظر / 4 بازدید

درود دوست من خواستم در راستای کمک به وبلاگ نویس های ایرانی مطلعتون کنم که میتونید زیر نظر وزارت ارشاد با وبلاگت حد اقل 50-60 تومان در ماه دربیاری میدونم تو بی پولی هم دردیم اما لا اقل پول اینترنتمونو در میاریم. من خودم راضیم . همینم میدن خودش کمک خوبیه. تو همین صفحه ی اصلی وبلاگم اموزشش رو گزاشتم اگه خواستی یه نگاهی بنداز و به دوستان دیگرت هم اطلاع بده به امید حمایت قویتر از نویسندگان جوان وبلاگ ها www.futball90.mihanblog.com [گل][گل][گل][گل][گل]

لیلی

معشوووق؟؟؟ مشکوک میزنی!!! این معشوق کیه هان هان هان؟؟

گلچهره

به به ماهم دیروز معشوقمونو به آغوش کشیدیم با یه کم دود و گاز و اینا

نازی

پیشاپیش خیر مقدم خانمی... خوش بگذره ایشالا [قلب]

لی لی

چی شد؟ نقل مکان کردین یا نقل مکانوندنتون؟؟؟ [نیشخند] به هر حال اینجا اسمایلی داره من بیشتر دو دارم! جریان پسا آخر من هم اینه که روز 9 ربیع الاول عید الزهرا و آغاز به امامت رسیدن امام زمان بود!

سامورایی

که اینطور ؟؟؟ خوش بگذره [نیشخند][چشمک][زبان]