شکست

دارم ادای بدمینتون بازهای حرفه ای را در می آورم و طوری بازی می کنم که هیچ توپی را از دست ندهم. توپ می آید سمت راستم شیرجه می زنم تا یک رایت هند بزنم که با تمام وزن می اییم روی پایم و می پیچد و درد در پایم حلول می کند آخ فریادیست که از گلوی من خارج می شود. این فریاد همه را به سمت من می کشاند حالا اگر دوربینی بالای سقف بود و فیلم من را می گرفت مثل یک وزغ پهن شده بودم روی زمین و همه دورمن جمع شدند کفش و جورابم را در آوردن. من کف زمین دراز کشیدم راکت و کفش و جورابم ولو شده روی زمین و ناله کنان صحنه خنده داریست یک لحظه وسط آن ناله به این صحنه فکر کردم و به همه لبخند زدم. خیال همه راحت شد که من سالمم.

نتیجه آن حرکت محیر العقول این شد که تاندون پام اسیب دیده و حال در گچ است این هم شاهد.


/ 30 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک انسان

بله دقیقا همانجور که میگویید قرار است باشد [نیشخند][قهقهه] آها راستی یک سوالی که از مدتها تو ذهنم مونده!!!!!!! این ساعت کنار نظر بازدیدکننده‌گان سایت یک بار درست چاپ میشه و یک بار برعکس چرا و به چه علت؟ [سوال](یعنی اینم فهمیده اینجا ایرانه![تعجب])

قندک

من امروز با دقت بیشتری به تصویر وبلاگت نگاه کردم و متوجه یه چیز خیلی خاصی شدم اولش گفتم شاید توهم باشه اما اینطور نیست توی اون ابر بالای چمنزار یک شیطان و یا دیو دیده می شود .کلش مثل جمجمه است بالایش بزرگ و پایینش کوچک .اززیر چانه کمی بالاتر بروید تا دماغ گنده اش را ببینید.بالای دماغ سمت راست چشمش بخوبی معلوم است.گویا چشم چپش کور است!بالاتر گوش زشتش هم کاملا پیداست. وای چقدر وحشتناک و خشن دارد به زمین سرسبز نگاه می کند .اگر متوجه عرضم شدید بگویید.

پریسا

من علاوه بر اون دیو یا غوله، یه آدم هم دارم میبینم! که بینیش جلوی چشم راست آقا غوله رو گرفته![شیطان]

سارا

سلام / خدا بد نده / وجدانا خیلی نارت ومتاثر شدم از شنیدن این خبر حالا بهترید انشائ لله / امید وارم زود خوب بشید

سارا

کمی لپتاپ و بیخیال شید به پاتون برسی آخه مادر جان

قيتزكارالدو

شرمنده. مي دانم آخرين كسي هستم كه-اونم دست خالي- براي عيادت آمده ام. ايشاله هرچه سريعتر خوب خوب بشين[گل][گل]

پریسا

بیبنم هنوز هم از اون کمپوت ها و ابمیوه ها و شیرینی ها چیزی در بساط مونده که ما دوباره برای عیادت خدمت برسیم[شوخی][خوشمزه]

پریسا

اوه ایکون رو اشتباه زدم شرمنده. [چشمک]

سامورايي

من فهميدم پاتون شكست چقدر باهوشم البته مطئن مطمنم هم نيستم شايد يكي از هر كدوم سه گزينه ديگه باشه

محسن

از توپه چه خبر؟ حالا که یک پاتون رو خرجش کردید حتما بایستی ارزششو داشته باشه. حتی بیشتر از یک امتیاز. فکر کنم شما اگه برید مسابقات جهانی سالم نمونید. [لبخند] بلا بدور. دو روز ما نبودیم ها