پنج بند

اول نوشت: هستم ولی نیستم یعنی بودنم در اینترنت کمرنگ شده ولی نمی گذارم تابلو وبلاگم پایین بیایید و بنویسم اینجا تعطیل است. یاد خدا بیامرز احسانبخش امام جمعه رشت می افتم هر بار که کارش به بیمارستان می کشید و سالم جان به در می برد می امد در تلویزیون می گفت به کوری چشم دشمنان من زنده ام. 

دوم نوشت: تا به حال شده در جیبتان 50 تومن باشد یعد می گوید 100 تومن قرض می کنم فلان چیز را می خرم میروید پای معامله در بیایید 500 تومان می شود فقط به این علت که  قصد خرید دارید و آمده اید تا پای معامله کوتاه نیایید؟ اگر این اتفاق برایتان افتاده پس درکم می کنید.

سوم نوشت: رفتم جای که بچه ها حال می کنند جای پر از اسباب بازی من که تا چند روز در کفش بودم.

چهارم نوشت: امروز روز فوق العاده ای داشتم رفتم جشن چهارمین سال مجله دادگر. جشن بسیار خوبی بود و بسیار خوب برگزار شد. امیدوارم که این مجله وزین کارش رو به همین نحو ادامه بده. (اما چشمم اب نمی خورد)

پنجم نوشت: امروز در جشن  بعد از سالها معلم عربی دوره راهنماییم رو دیدم همون معلمم که در فیسبوک با هم دوست هستیم.

/ 15 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آدمک

این اینترنت لعنتی همینجوریه. گاهی می آد در صدر اولویت ها و کارها. گاهی هم گم می شه قاطی بقیه کارها. اما چه بخونی و چه خونده بشی لذت خاصی داره. حیفه اگه یه روزی بنویسی و بنویسیم که تعطیله. یعنی یکی از لذت های دیگه زندگی هم پر. من دو هفته پیش همین کار رو کردم. یه چیزی خریدم که حالا به دردم هم نمی خوره اما بدهکاری اش سرجاش مونده [نیشخند] حالا خوبه طلبکاره گیر نیست. خودش گفت هر وقت خدا داد بیار بده. اگه من اومدم دنبالش تو فحشم بده [مغرور] آخ چی می شد اگه من معلم زبان انگلیسی ام رو توی فیس بوک پیدا می کردم. اینقدر ازش تشکر می کردم واسه همه چیزهایی که اون روزا بهم یاد داد و من خر بودم و فقط سعی می کردم نمره بگیرم.

قندک

سلام و درود فراوان.همچنان در وب پابرجا باشید به کوری چشم دشمنان. دراین فیس بوک هم عجب کارهای عجیبی می شود کردها

رضا

سلام راستي به من هم مي گي چطور مي شه از فيلتر فيسبوك راحت شد

معلم روستا

سلام اول نوشت: وبلاگتان هنوز زنده است.و زنده می ماند.چون حس در آن جاریست. دوم نوشت:خرید خواروبار در تخصص ماست.آنجور چیزها را خانم میرود و می خرد و اتفاقات اینگونه اش نصیب مامی شود. سوم نوشت:در همه جا شهره خاص و عامم که اسباب بازی های نیما در اصل مال بابای نیما است تا خود نیما.کودک درون بدجوری زنده است. چهارم نوشت:جمله داخل پرانتز شما در کشور ما در مورد مجلات وزین صادق و در مورد مجلات زرد نادرست است. پنجم نوشت:خوش به حال شما و معلم بزرگوارتان. درپناه حق

پریسا

سلام پرشکوه جان خوبی عزیزم من فکر میکردم من کمرنگ شدم این روزها به خاطر مشغله اما ظاهرا شما هم کمرنگ بودی به هر حال لحظات زیبایی رو برات آرزومندم[گل]

هرمـس

لایک به معلمت :))))))) لایک به خنده های شیرینت پرشکوه استوار دوست داشتنی ام ..

افسانه

سلام عزیزممن برگشتمممممممممممم ...خوبی...مرسی که به فکرم بودی...

قندک

سلام و درود.این مساله برای من حل نشده باقی مونده مگه میشه آدم 50 تومن داشته باشه بعدش یه جنس را 500 تومن بخره؟معدله سختی می باشد

آدمک

البته من معلم انگلیسی مدرسه ام رو نمی گم. جدا از اینکه مثل همه معلم های دیگه برامون زیاد زحمت کشید اما چیز قابل توجهی ازش یاد نگرفتم. من معلم زبان انگلیسی ام که توی موسسه زبان بود رو می گم. خانم ف. کاظمی (این ف همیشه برای ما سوال بود؟ فرزانه کاظمی؟ فتانه کاظمی؟ فاطمه کاظمی؟ و ...)