اول نوشت: دیروز اولین روز ماه رمضان آغاز شد هرچقدر دیروز سعی کردم که پستی بگذارم پرشین بلاگ همکاری نکرد. خب به سلامتی این ماه نیز آغاز شد امیدوارم تا آخر ماه توشه خوبی به دست بیارید و بیارم.

 

آقای دکتر که الان تو کانادا زندگی می کنه میگفت وقتی روزهای اول رفته بوده کانادا از صبر و حوصله مردم اونجا در صف وایسادن تعجب کرده بود. مثال زده بود که  اونجا پیر زنی میاد تو صف اتوبوس وایمیسته وقتی نوبت سوار شدنش که  میشه با صبر و حوصله می خواد از ته کیف چند تا سکه در بیاره که چند تا پیدا می کنه چند بار با دقت میشمره می بینه کافی نیست میزاره تو کیفش. بعد تو کیفش دنبال  کارت می گرد کارت رو با ارامش در میاره و میکشه  و در تمام این موارد مردم بدون اینکه رو ترش کنند و ناراحت بشن تو صف وامیستن تا کار اون خانوم پیر تموم بشه و نوبت خودشون برسه. 

خب این رو گفتم تا بپرسم شما چی کار می کنی وقتی میرید تو صف عابر بانک و نفر جلوی شما چند تا کار با عابر بانک داره مثلا هم می خواد با چند تا کارت از حسابهاش پول برداشت کنه و هم می خواد چند تا  فیش واریز کنه و هم کارت به کارت بکنه. شما بهش میگید وقتی یه کارش تموم شد باید بزاره یکی دیگه کارش رو انجام بده و اون بره ته صف یا میگید بزارید یکی یکی کارش رو انجام بده و وسط کارهاش بقیه کارشون انجام بدن یا نه صبر می کنید تا اون همه کارهاش رو انجام داده بده بعد شما کارتون رو انجام بدید.

پی نوشت1: من خواننده وبلاگ ایمان و فرشته ام و جالب اینه که تو هشت پست جدید وبلاگشون که از 26 دی پارسال نوشتن من اولین خواننده کامنت گذار بودم. خب یه مسابقه میزارم به این ترتیب که هر کس تونست اولین کامنت برای پست بعدی این وبلاگ بزاره پیش من یه جایزه داره. این شامل نویسنده این وبلاگ نمیشه.

 

پی نوشت 3: عکس پروفایل فیس.بوکم رو عوض کردم این با قبلیه خیلی فرق هم نمی کنه همون روسری سر من هست حتی همون جور عنیک دودیم رو بالا سرم گذاشتم حتی همون مانتو رو هم پوشیدم پشت سرم در هر دو تا یه جای سر سبزه. اولیه سرسبزتر هم بود تفاوتشون اینه یکی رو تو تالش گرفتم یکی رو تو همدان. بعد منی که کل دوستام 92 تا بیشتر نیست که دوتاشون خودم هستم 18 تا لایک عکسم خورده از طرف دیگه می دونم نصف دوستای فیس.بوکیم فعال نیستن. راستی نرید لایکهاتون رو پس بگیرید.

پی نوشت 2: عشق و عاشقی فقط داشتن یک حس نیست ... حتی پرورش دادن آن حس هم نیست.. عشق و عاشقی انتخاب یک راه است... یک تعهد است...  قبول یک مسئولیت... مسئولیت دوست داشتن حتی بدون دوست داشته شدن.. قبول فداکاری... قبول ایثار... قبول خواستن همه چیز برای معشوق است...