امروز در فیسبوک از طرف صفحه کارتونهای ما ویدیو مشابه ویدیو زیر گذاشته بودن. 

 

این من رو برد به زمان کودکیم. شاید همه هم سن و سالهایم من با این بازی خاطره داشته باشند اما فکر نمی کنم خاطرشون از جنس خاطره من باشه. چون من با این بازی هیچ وقت بازی نکردم. حالا تعجب می کنید پس چطور ازش خاطره دارم.

براتون توضیح میدم شاید داشتن آتاری در زمان ما یه رویای کودکانه شیرین بود. پدرم با خرید چنین وسیله ای موافق نبود چون فکر می کرد بچه ها از راه به در میشن. پس این رویای ما محقق نمی شد. اما تلویزیون ما ویژگی خاصی داشت زیرا در کانالهای که باید برفک پخش می کرد این بازی رو نشون میداد. ما هم می نشستیم مثل یه فیلم سینمایی تماشاش می کردیم. چقدر از باختنش حرص می خوردیم.

در دوران بچگی دلیلش رو آتاری بچه همسایه می دونستیم ولی هرگز پیگیری نکردیم. هنوز هم نمی دونم چطور تلویزیون ما بازی هواپیما رو پخش می کرد. 

امروز سعی کردم این بازی رو دانلود کنم و در عمرم یه بار هم که شده بازی کنم اما با اینکه دانلود کردم نتونستم نصبش کنم.  اگه می دونید به من کمک کنید از کمکتون پیشاپیش ممنون.

 

پی نوشت: متاسفانه بدون فیل.ترشکن نمیشه این بازی رو دید.

 

بعد نوشت: در کامنتهای وبلاگم این تبلیغ رو دیدم برای خندیدن خوبه:

 ژله رویال غذای مخصوص ملکه بهترین فرآورده زنبور عسل تولید شده برای اولین بار در جهان توسط شرکت یگانه زنبور کاسپین موثر در درمان و پیشگیری بیماری های ناتوانی های جنسی ، افسردگی ، زخم معده ، آلزایمر ، پروستات ، ام اس ، کم وزنی ، تنظیم قاعدگی ، ریزش مو ، درد ،آرتروز ، دیابت ، آسم ، فشار خون ، پوکی استخوان ، کم کاری کبد برای ارتباطات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فکر کنم هیچ بیماری رو از قلم ننداخته احتمالاً ژل نمی فروشه نوشدارو می فروشه.