گاهی ادم فکر نمی کنه توی استان خودش جاهای داره که هنوز کشف نکرده مثلا همین تالش. خیلی خوش گذشت یه سفر دو روزه به تالش داشتم سفر خوبی بود یه سر هم به آستارا زدم.

منظورم جاهای کشف نشده پارک سیاهداران تالشه. پارکش به دو دلیل جالب بود اولا که یه سورتمه ریلی درست کردند که از بالا به خاطر قدرت جاذبه پایین میاین بعد با کمک تسمه شما رو می برن بالا جالبی این سورتمه اینه که رانندگیش با خودتونه سرعتش خودتون باید کم کنید یا زیاد کنید. من کلا رانندگیم خوب نیست وقتی تابلوها می گفتن ترمز کنید حسابی سورتمه رو می خوابوندم و متوقف می کردم ولی بعد که دستم اومد باید یه نواخت از مسیر رد شد خیلی هیچان انگیزه متاسفانه شب رفتیم و عکسهام خیلی تاره. سعی می کنم عکسش رو بزارم.

دومین دلیل خیلی جالبتره. در بخش حفاظت شده پارک گوزن نگهداری می کنن موقع برگشت متوجه اش شدیم که کنار سیمها حصار ایستاده رفتیم سمتش. واقعا حیوان جالبیه خیلی از نوازش شدن و غذا دادن بهش خوشش اومد از اینکه اینقدر به حیوان وحشی نزدیک شدم خوشم اومد. خیلی بزرگ بود و راحت با ما ارتباط برقرار کرد. عکس گوزن رو هم میزارم.

اگه بگم هر دو روز سفر به ساحل دریا رفتم دوستانی که کناره دریا نیستن نمیگن که این نفسش از جای گرم در اومده هر پنجشنبه جمعه دم به ساعت میره دریا حتی فکر پای اسیب دیده اش رو نمی کنه و دلمون رو می سوزونه. به خدا قصد دل سوزاندن ندارم توفیق میشه برم دریا، انشاا... نصیب شما بشه.

بجز دریا رفتم آستارا خب آستارا یعنی بازار. من با بازار آستارا حال نمی کنم اما در چنین بازاری ادم نا خواسته جو گیر میشه و چند تا چیز به درد بخور و به درد نخور میخره. ناگزیز از این نوع خریده.

این بود که این دو روز نبودم. عکسها رو سعی می کنم زودتر بزارم.