تا به حال شده فکر کنید همزاد دارید. خب راستش من دوبار این اتفاق برام افتاده، یه بار وقتی دبیرستانی بودم با خواهرم سوار اتوبوس شدم یه دختر با مادرش سوار شد و صندلی کنار صندلی ما نشست خیلی شبیه من بود فقط دماغش بهتر بود فکر کنم یه یک سالی هم باید کوچیکتر از من می بود.

حالا برای بار دوم این اتفاق افتاده داشتم امنیت صفحه فیسبوکم رو چک می کردم برای همین اسم خودم رو سرچ کردم می دونید چه اتفاقی افتاد یکی رو  پیدا کردم که اسمش با من کمی فرق می کرد من khadijeh هستم اون khadija اما فامیلش مثل منه وقتی عکسش رو دیدم جا خوردم حتی خواهرهام که به من اینقدر شبیه اند عکسشون شبیه من نیست که اون بود مثل من عینک زده و مثل اینکه جلوی لبتاب دراز کشیده و عکس گرفته وای خودم بودم خیلی شبیه بود مدل موش یه لحظه کپ کردم. اما بعد از اینکه دقیق شدم دیدم کمی فرق می کنیم من عینکم اون مدلی نیست و اون یکی دیگه است. به خواهرام عکسش رو نشون دادن اونها هم گفتند چقدر شبیه منه.

خدیجا اطلاعاتی از خودش ننوشته تنها اینکه شبکه ای که استفاده می کنه برای دبیرستان Sir Winston Churchill است. با سرچی که کردم این دبیرستان در کانادا قرار داره. پس همزاد من احتمالا ساکن کاناداست.

حس کنجکاویم یه هفته است به من میگه یه مسیج براش بفرستم و بگم که عکس و اسمش خیلی شبیه منه، بعد به خودم میگم ولش کن. حالا شما بودید چی کار می کردید؟

بعد نوشت: براش درخواست دوستی فرستادم و نتونستم مسیج بزارم چون صفحه فیسبوکش رو خیلی بسته. امیدوارم جواب بده