دارم برگه های امتحانی تصحیح می کنم واقعا بعضی ها محشراً. مثلاً یه نمونه اش که باید ذکر کنم و نمی شه ازش گذشت یه آقایی که یکبار ایشون رو زیارت کردم اون هم جلسه قبل از امتحان میان ترم که ایشان به من افتخار دادن و تشریف آوردند سر کلاسم و تنها دغدغه شون این بود که اگر امتحان میان ترم ندن چه بلایی سرشون میارم که حضرت آقا روشون نمی شد بپرسند و از بنده خدا بغل دستیشون خواستند این سئوال اساسی زندگیش رو از من بپرسه. از این مطلب بگذریم فکر می کنید ایشون در برگه اش چی نوشته؟ فکر بد نکنید نامه عاشقانه ننوشته بلکه فحش نوشته. حالا خودخود فحش هم که نه، یعنی غیرمستقیم برام فحش نوشته. منظورم چیه؟ خب! این حضرت آقا به جای جواب سئوالات در برگه فقط صورت سئوالات رو رونویسی کرده اند. خب شما بگین این حضرت بجز فحش چیزی دیگه ای به من داده اند یعنی یک ترم چانه زدن من کشک!
بجز این مورد، موارد جالب دیگه هم داریم مثلا یکی برام نوشته:
خدمت استاد گرامی سرکار خانم......: سلام و عرض ادب و خسته نباشید،
استاد امتحان میان ترم را در کلاس نمره 1.5 دارم سئوال 10 را چون بلد بودم و خوانده بودم جواب دادم حال ریش و قیچی دست شما، مطیعم به تصمیم شما امیدوارم از بزرگواری که در شما سراغ دارم بذل توجه ای فرموده و عنایت ویژه بفرمائید.
باتشکر و احترام کوچک شما.........                 
وقتی این روبرای مرضیه خوندم او بیت جالبی رو برام خواندم:
سرم را سرسري متراش اي استاد سلماني 
که ما هم در ديار خود سري داريم و ساماني
 مثل اینکه این آقا من رو با استاد سلمانی اشتباه گرفته و میگه ریش و قیچی دست شماست.
یکی دیگه که تا اینجا که شیش سئوال از نه سئوال رو تصحیح کردم دریغ از یک نمره حتی بیست و پنج صدم برام نوشته باشد ته برگه اش عریضه نوشته که
استاد تورو خدا من یه ترم این درسو افتادم اکه یه ترم دیگه بیفتم مشروطم خواهش می کنم نزارید من دوباره این درسو بیفتم.
به جز ایشون یکی دیگه هم انتهای برگه امضاء کرده و نوشته التماس دعا. بگذریم از عریض نویسهاشون حل مسئله هاشون اینقدر باحاله که نگو آدم فکر می کنه این عددهای اضافی از کجا میارنن مثلا توی یه سئوال که در صورت  48 نیست در محاسبات این عدد رو آورده اند. به قول مرضیه این عدد رو از کجا می آورند. توی این چند روز باید از دوستان با تجربه تر بپرسم که چطوری به یک و دو ها  نه می دن تا مشروط نشن. آخه دلم می سوزه اینها برای این درسها پول میدن مثل من بودن که پول نمی دادم و اگه می افتادم  دولت ضرر می کرد یه چیزی. نمی گم من اصلا نیفتادم من همیشه به راحتی می گم 18 واحد به اندازه یه ترم افتادم ولی همیشه ترم بعد سرم به سنگ می خورد و اون درس رو می خوندم اما یار رو در برگه پر از خالیش با افتخار میگه من یه بار این درس افتادم و مشروط شدم. حالا که مشروط شده و  14 واحد داره. باید بتونه با وقت بیشتری درس بخونه! اما از درس خوندنش علامتی موجود نیست.
راستی آقای رییس بانک هم من را نا امید کرده با عجله کردنهای بی موردش یه نکته جالب هم  اینه که آقای رییس بانک برگه جواب  رو نصف از بالا به پایین نوشته و نصفه دیگر رو باید بر گردونید و از پایین به بالا بخوانید.
اما بین آدمها خانم س. م. دستش درد نکنه برگه خیلی خوبی داده به من.  با اینکه می دونم موقع استحمام دوقلوهاش دستش شکسته ولی امتحانش رو عالی داده تا حالا فقط یه نیم نمره اشتباه کرده.
تا شنبه باید برگه ها رو تصحیح کنم تا اینجا کلی نکته جالب در این برگه ها دیدم. تا شنبه خدا بزرگ شاید بیشتر از اینها نکته دیدیم.