گفتم می خوام فیلم بینم از دیشب شروع کردم. یعنی دیروز عصر زیر یه بارون مطلوب راه افتادم رفتم نون بخرم سر راه دوتا فیلم ایرانی هم خریدم اجاره فیلم از ویدیو کلوپ حال نمیده آدم باید پس بده که ویدیو کلوپ سر راه نیست و باید برم کوچه علی اینها. خب برای گرفتنش مشکلی نیست اما برای پس دادنش زورم میاد گاهی باید پول اصلش رو به جای کرایه بدم. شما بگید اصل بخرم بهتر نیست. امروز هم برای یه کاری بیرون رفتم یه سی دی فروشی پیدا کردم که فیلم اصل رو از اون یکی ارزونتر میگه وسوسه شدم سه تا دیگه هم خریدم. دیشب که "بی پولی" رو دیدم فیلمش یه مشکل اساسی داشت و اون این بود که آدمی که از صفر شروع کرده باشه وقتی بی پول بشه عارش نمیاد دست به هر کاری بزنه و پول در بیاره. نمیاد گوشه یه دفتر کفه مرگش رو بزاره. نمی دونم ولی حس می کنم که اصل فیلمنامه اش خارجی بوده و ما داریم ورژن ایرانی یه فیلم خارجی رو می بینیم.
امروز هم فیلم "فرزند خاک" رو دیدم نمیدونم چی این فیلم اذیتم کرد که به دلم ننشست شاید قصه نخ نمای نپوسیدن جنازه شهید بود که اذیتم می کرد هر چی بود ازش خیلی خوشم نیومد. اما برعکس اینکه از فیلم خوشم نیومد از بازی مهتاب نصیرپور خوشم اومد خیلی خوب بازی کرده نقش یه زن کرد رو قشنگ ایفا کرده. 
حالا سه تا فیلم دیگه دارم که ببینم اولیش"یک بوس کوچولو" بعدی "پوپک و مش ماشا ا..." و سومی "آواز گنجشکها"ست.

پی نوشت: بعد نوشتن این پست "پوپک و مش ماشاا..." رو دیدم اما متاسفانه سی دی دوم مشکل داشت نصفه موند درباره فیلم نصفه هم نمیشه نظر داد، باشه تا بعد!

منبع پوستر پایگاه خبری تحلیلی سوره سینما:  http://www.sourehcinema.com