1- آبان داره تند تند میره و من موندم  و یه عالم کار چند روز دیگه امتحان منه امیدوارم به سلامت ازش بگذرم.

2- فکر کنم همه دوستان وبلاگیم بدونن من یه ابان ماهی هستم. پارسال ازتون خواستم چند تا کادو معنوی به من برای تولدم بدید مثل یه دعای خوب ، معرفی یک کتاب خوب و یه سایت خوب. اما امسال ازتون می خوام یه عکس از خودتون برام بفرستید خیلی دلم می خواد از همه دوستان مجازی خاموش و روشن حتی همه اونهای که دیدم یه عکس داشته باشم این به من کمک می کنه تا تصور حقیقی ازتون داشته باشم اگه هم عکس خودتون رو نمی فرستید برام عکس کسی که مشابه خودتونه بفرستید این کارتون باعث خوشحالی منه پیشاپیش از همه دوستانی که این کار رو می کنند یا نمی کنند تشکر می کنم.

3- این ترم کلاسهای که دارم خیلی سبکه و اگه امتحان نداشتم واقعا ترم خوبی بود و میرسیدم به همه کارهام اما امتحان نذاشت لذت چنین ترم خوبی رو ببرم. تصمیم گرفتم بعد امتحان برم کلاس نقاشی، کلاس خط، کلاس ورزش و اگه خدا بخواد کیف کارم برای خودم بدوزم. حتی برنامه یه سفر با خواهرم هم چیدم. امیدوارم امتحان رو بدم و بتونم در جشن قبولی به خودم همه این کادوها رو بدم هم بشه کادو تولد هم بشه کادو قبولی حتی تصمیم دارم یه مداد رنگی ابرنگی به عنوان جایزه برای خودم بخرم دعا کنید که بی نتیجه نشه کارهام.

4- این هفته یه سمینار جبر تو دانشگاه تربیت معلم (خوارزمی) برگزار میشه خیلی دلم می خواست برم چون تجدید دیدار با دانشگاه بود و هم دبیرش دکتر دیبایی هست که من خیلی دوستش دارم. حتی ثبت نام کردم اما سمینار دقیقا قبل امتحان منه یعنی سه شنبه و چهارشنبه این هفته. حتی مجبور شدم ایمیلهای که استاد دیبایی می فرستاد تا ثبت نام رو کامل کنید رو بی جواب بزارم. حالا چند روز پیش مارال یکی از دوستان دوره کارشناسی که الان تو برزیل زندگی می کنه میگه داره میاد این سمینار و خیلی خوشحال میشه من رو ببینه یعنی ببین چه بد شانسی چه سمیناری رو از دست دادم. امیدوارم نتیجه امتحان اونقدر خوب باشه که از دست دادن این سمینار و این دیدار چشمگیر نباشه.